Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Jay Arondekar

Jay Arondekar

Samanthin manžel, který je nezaměstnaným kuchařem. Oproti své manželce není tak impulzivní a raději věci předem promýšlí.

Sezóny 3
2021 - 2024

Jay a jeho manželka Samantha spolu žijí v bytě v New Yorku. Jay je vyučený kuchař a má ve městě i spoustu přátel, se kterými hraje různé hry, jako třeba Dračí doupě. Když ale Sam zdědí po zesnulé příbuzné sídlo na venkově, rozhodnou se tam přestěhovat. Jay zprvu není moc nadšený z takové veliké změny a proto hledá nejrůznější důvody, proč se vrátit do New Yorku a ono sídlo prodat. Nakonec ale přeci jen zůstanou a začnou plánovat přestavbu sídla na penzion, v němž by mohl Jay provozovat svou kuchyni.

Když Sam upadne ze schodů a skončí na dva týdny v kómatu, Jay zahájí první kroky přestavby. Sam se tedy z nemocnice vrací už do sídla, kde probíhají stavební práce. Něco je ale na Sam jinak, protože začne vidět nejrůznější duchy, kteří jejich nový domov obývají. Jay jí ale nevěří a domnívá se, že to jsou jen následky její nehody. Ale po několika podivných událostech mu už nezbývá než uznat, že to nakonec přeci jen je pravda a skutečně vedle něj a Sam v sídle žijí duchové.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama