Ghosts
70/100 - 6×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Trevor Lefkowitz

Trevor Lefkowitz

Byznysmen, který působil v devadesátých letech na Wall Street. Na Woodstonu je nejnovějším duchem a zemřel ve chvíli, kdy na sobě neměl kalhoty.

Sezóny 1
2021 - 2022

Trevor si užíval devadesátá léta 20. století jako úspěšný byznysmen na Wall Street, který je finančně za vodou a obráží jednu párty za druhou. Zemřel na srdeční zástavu v návaznosti na požití drog v listopadu roku 2000, kdy byl na Woodstonském sídle, načež se z něj stal duch.

Jelikož zemřel, když na sobě neměl kalhoty, nemá je na sobě ani jako duch. Trevor rád flirtuje, především s živou Samanthou, která dokáže duchy vidět. To zapříčinil především Trevor, jelikož jeho schopností je hýbat s předměty, ale musí na to vynaložit obrovské úsilí. A právě jednou se mu podaří shodit vázu, na níž Samantha uklouzne a skutálí se ze schodů. Skončí v kómatu a jelikož se téměř přiblížila smrti, začne kolem sebe vidět duchy, kterých je na Woodstonu spoustu. Trevor je z nich nejnovějším duchem a musí neustále svým duším kolegům ze starších dob vysvětlovat vymoženosti moderní doby, což ho často štve, protože chce například odvyprávět humornou historku, ale ostatní ho nepřetržitě přerušují, aby jim vysvětlil něco, čemu zrovna nerozumí.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E18: Farnsby & B

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Janys89
Korekce: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Stanice CBS si pro nás dneska přichystala radostnou zprávu, neboť oficiálně prodloužila seriál Ghosts, nejúspěšnější novou komedii a celkově druhou nejúspěšnější komedií v televizi, pro druhou sérii, kterou uvidíme na podzim. Podívejte se na reakci herců, když se tuto novinu dozvěděli.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama