Harry Potter
93/100 - 57×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

Molly Weasleyová

Molly Weasleyová

Starostlivá matka rodiny Weasleyů, která vezme pod svá ochranná křídla Harryho Pottera.

Sezóny 7
2001 - 2011

Základní informace:

Celé jméno: Molly Weasleyová, rozená Prewettová
Datum narození: 30. října buď roku 1949, nebo roku 1950
Místo narození: Anglie, Velká Británie
Čarodějnická krev: Čistá
Bradavická příslušnost: Nebelvír
Postavení: Žena v domácnosti

Filmy

Molly Weasleyová je…

Mollyna hůlka

Pořadí Materiál Jádro Délka Výrobce
1. Neznámý Neznámé Neznámá Neznámý

Milá a pečující matka

Paní Weasleyová doprovází každý rok své děti na vlakové nádraží, kde jim pomáhá najít vlak. Když jde její syn Ron poprvé do školy, tak narazí na Harryho Pottera, kterému pomůže. Poté je celý rok doma, píše svým dětem a těší se, až s vrátí. Ještě před začátkem druhého ročníku u nich každé léto začne trávit Harry a Molly ho přijme jako svého vlastního syna. I přesto, že je paní Weasleyová velmi hodná žena, tak se i tak dokáže pořádně rozčílit. Nejvíce starostí jí dělají dvojčata Fred a George, kteří neustále vymýšlí nejrůznější lumpárny. Často se k nim přidává i Ron.

Molly se po příchodu Pána zla přidá k Fénixově řádu a s ostatními členy plánuje další postup proti smrtijedům. Její nejstarší syn Bill se dokonce během těchto těžkých dob rozhodne vzít si Fleur Delacourovou, a proto se u Weasleyů koná veselka, kterou přeruší smrtijedi. V bitvě o Bradavice jí zemře syn Fred, z čehož se Molly zhroutí. I přesto je pak schopná bojovat a dokonce zabije Bellatrix Lestrangeovou.

Foto: Warner Bros.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Black_Barton

Jedna z nej matek v HP :D

13.5.2021 | 13:21:35
Dawe202

Not my daughter you bitch !

8.10.2016 | 20:29:45
Stardos

Na scénu, kdy zabijeBellatrix nelze zapomenout :D

1.10.2016 | 21:52:32

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama