Haven (Městečko Haven) Už ukázala Mara, čeho všeho je schopná?

Už ukázala Mara, čeho všeho je schopná?

Už ukázala Mara, čeho všeho je schopná?

Přečtěte si další informace, které prozradili k páté řadě Lucas a Emily. Zdá se, že seznámení se skutečnou Marou nás teprve čeká, můžeme se těšit na epizodu, kde si naši oblíbenci budou měnit těla a při jedné z epizod páté řady do režisérské židle usedne sám Lucas Bryant, alias Nathan Wuornos.


1 0
22.9.2014

Emily, musím říct, že jako Mara jste naprosto podlá. Jak zábavné bylo hrát tuto postavu?
Emily Rose: Děkuji. Vážně velmi, velmi zábavné. Má řadu postojů a víte, bylo zábavné, když jsem sledovala prvních pár epizod, jak se tato postava projevuje, protože jsem velmi vizuální osoba. A víte, zatímco v první epizodě je Mara vážně super, mám pocit, že v epizodách 5, 6 a 7 nás zasáhne skutečná Mara, což bylo velmi vzrušující.
Ale myslím, že na konci hraní Mary jsem byla velmi vyčerpaná, protože i normálně chce řešení potíží a zachraňování světa před kolapsem spoustu energie. A vysmívat se všem do obličeje a udržet na uzdě to, s čím se sama vyrovnává, chce ještě víc energie.
Na hraní Mary bylo pro mě jako pro herečku zábavné, že když pracujete na epizodě, uděláte něco, co považuje za parádní a velké a pak přijde režisér s něčím jako, ´Dobře, to bylo dobré cvičení a teď se do toho položte.´ A vy si říkáte, ´Co? Vždyť to bylo skvělé! Bylo to obrovské, dramatické a úžasné.´
A s Marou to nikdy není o ničem malém. Málokdy se mi to stalo. Vyrostla jsem. Pokračovala a pokračovala. A bylo mi dovoleno to dělat. A byla to bomba. A aby to fungovalo, je dobré se nevracet zpět a neříkat si, ´Páni, to jsem nikdy neměla dělat. Ne takhle.´

No, musím říct, že v první epizodě jste to opravdu dávala. Byla jsem skoro na rozpacích, ´Nenávidím ji, nebo se mi líbí?´
Emily Rose: Ale garantuji vám, že jestli si myslíte, že v první epizodě pokoušel hranice, tak přijdou věci, co Mara řekla, které mi nebylo příjemné vyslovovat. Takže je vzrušující, že se se mnou tvůrci vydali do těchto hlubin.


V minulé řadě měl Eric Balfour hvězdného hosta, která tak nějak patřila k Dukeovi. A pak jsme měli Williama, který tak nějak patřil k Audrey a Lexi. A otázkou teď je: Ke komu bude letos patřit Laura Minelli? Nebo nebude patřit k nikomu?
Lucas Bryant: Nebude patřit k nikomu, ale všechny nás ohromně ovlivní.
Emily Rose: Charlotte a Dwight spolu budou pracovat – budou spolu dělat na projektu.

Během historie Havenu jsme viděli řadu časových období. Takže je nějaké období v historii, které byste chtěli navštívit, nebo se tam vrátit?
Emily Rose: Já jsem vždy chtěla do roku 1800. Vždy jsem chtěla dělat něco jako divoký západ, mít koně a tak. To byl odjakživa můj sen.
Lucas Bryant: Já asi nemám konkrétní období, které bych chtěl navštívit, ale klidně některé z těch, kde už jsme byli. Dělali jsme epizodu v roce 1955 a pak loni tu epizodu v Havenské alternativní realitě. A tyhle cestovací epizody byly mé oblíbené, takže jsem pro jakékoli cestování v čase.

Lucasi, můžete nám říct o svém režírování?
Lucas Bryant: Bude to jako vánoční ráno. Na každý den mám spoustu plánů. Je to něco, co jsem chtěl dělat už hrozně dávno a lidé tady mi to umožnili zrealizovat. A díky bohu to tuto řadu konečně vyšlo. Ještě nemám scénář a nevím, jakou epizodu budu dělat, ale mám nějaké nápady a jsem ohromně inspirovaný.

Chtěla jsem se zeptat na jeden z mých oblíbených aspektů Havenu, kterým jsou potíže a to s kolika kreativními nápady dokázali tvůrci přijít. Můžete nám říct o nějakých nových potížích, které se vám v této řadě obzvlášť líbily?
Emily Rose: V téhle řadě jich mám asi oblíbených víc, než kdykoli předtím. Myslím, že jedna z nich ovlivní našeho drahého přítele Erica Balfoura, který hraje Dukea Crockera a to bylo podle mého názoru skutečně vtipné. A další pak ovlivňuje celé město. Nemůžu mluvit konkrétně, ale je to vážně zábavné. Takže je to dramatické a děsivé. Co mám na potížích ráda je to, že nejsou vždy jen vážné a do šou přinášejí i lehkomyslnost.
Lucas Bryant: Čeká nás něco ve stylu Freaky Friday. A pokud o tom něco víte, tak je to narážka na film (pozn. redakce – film Mezi námi děvčaty), kde jsou lidé lapení v tělech toho druhého.
Emily Rose: To je velmi dobře udělané a velmi zábavné.

Diskuze /1

tigy

Je to zaujímavé a to s tou výmenou tiel bude určite sranda, ale ak som dobre čítala, tak sa teda Mary tak skoro nezbavia, minimálne do 7-mej časti… aj keď vlastne neviem, o čom by potom bol zvyšok série :)

22.9.2014 | 19:31:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...