Heroes (Hrdinové) Důležité info o Volume 6

Důležité info o Volume 6

Důležité info o Volume 6

Následující informace se vztahují pouze k naší imaginární řadě, kterou si tvoříme na tomto webu. Nemá to tedy nic společného s opravdovým seriálem, který skončil Volume 5 – Redemption.

0 0
29.11.2010

Máme za sebou 10 epizod (s tou dnešní, kterou najdete na obvyklém místě) z Volume 6 a zřejmě jsme v polovině (stále jsem se nerozhodl, jestli naše imaginární řada bude mít 20 nebo 22 dílů). A protože se právě píše „scénář“ k 15. epizodě a celý příběh jde tudíž do finále, je načase, abyste nám sdělili, co byste ještě chtěli v nové řadě vidět, abych to případně mohl promyslet a nějak zakomponovat do příběhu.

Proto se vás tedy zeptám na pár otázek a byl bych moc rád, kdybyste mi v komentářích odpověděli. Budu rád, když se na příběhu také podílíte. Samozřejmě další dotazy ohledně Volume 6 rád zodpovím. Jestli vám není něco jasné, nebo máte nějaké připomínky, svěřte se.


1.) Po 12. epizodě se plánuje pauza. Chtěli byste pauzu a pokračovat až po Vánocích, nebo budeme pokračovat v příběhu nadále?

2.) Jakou postavu byste chtěli, aby se ještě vrátila a objevila se aspoň v jednom díle?

3.) Jak byste chtěli, aby Hrdinové skončili (stručně)?

4.) Uvítali byste rádi, aby poslední epizoda byla ve formě příběhu (vysvětlivky děje, přímá řeč)?

5.) Kterou postavu (postavy) byste nechali ve finálových dílech zemřít?

Diskuze /1

Navrusek

S tou Ell by to mohl nějak pořešit Zac, že by převedl její duši do jiného těla, ale schopnost by jí zůstala. Jinak všechno nechám na Vás :)

4.2.2011 | 18:08:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny