Heroes (Hrdinové) Naše nová řada o Hrdinech je tady!

Naše nová řada o Hrdinech je tady!

Naše nová řada o Hrdinech je tady!

Bohužel vám nemůžeme přinést zprávu o tom, že Hrdinové pokračují, takové schopnosti naši redaktoři webu opravdu nemají, takže jako malou náplast na ránu vám přinášíme naší závěrečnou řadu.

0 0
27.9.2010

Jelikož naši Hrdinové na televizních obrazovkách nepokračují, dodržíme naše slovo a přinášíme vám naší imaginární poslední sérii – Volume 6: Brave New World. První díl si tedy můžete přečíst tady, další díly budou vycházet každé pondělí (ráno, v průběhu dne, nebo i večer) až do 13.12. 2010, poté bude následovat zimní pauza před úplně finálovými díly. Veškerý seznam dílů a dalších bližších informací zjistíte tady. Pro kompletní rozvrh epizod si najděte v našem hlavním menu položku Volume 6, kde najdete veškeré potřebné informace.

Chápeme, že příběh na papíru není prostě to, co jste vídali v televizi a že zapamatovat si návaznost dílů, který si jenom jednou přečtete, je těžké. Ale i přes to doufáme, že se vám bude nová řada aspoň trochu líbit. Budeme rádi za jakékoliv odezvy k epizodě. Také vás zároveň prosíme, abyste jednotlivé epizody procentuálně ohodnotili a vyjádřili se k nim. Děkujeme a přejeme příjemné čtení.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny