Heroes (Hrdinové) Poslední díl Volume 6 až za týden

Poslední díl Volume 6 až za týden

Poslední díl Volume 6 až za týden

Dnes se poslední výprava našich hrdinů nekoná, to až příští týden. Nenechte si tedy pouť vašich oblíbenců ujít a prožijte s nimi naposledy jejich osudy!

0 0
28.2.2011

Dnes 28. 2. 2011 se nedočkáme žádné epizody (Poslední epizoda je tedy zatím toto. Tento týden je pauza a příští pondělí (6. 3. 2010) se dočkáme posledního dvojdílu Volume 6 s názvem „U konce“. Celý příběh se nám tedy uzavře a naše imaginární řada skončí. Jelikož je pouze ve psané podobě a spoustu toho jste už zapomněli, tak vám doporučuji si epizody přečíst znova a možná v nich (aspoň trochu) uvidíte tu promyšlenost dopředu.

Před posledním dílem by vás ještě mohli zajímat novinky, které jsem naposledy aktualizoval. A protentokrát je k dispozici i malé nalákání na finále a to ve formě psaného spoileru. Najdete ho normálně v epizodě pro finále, jinak tady. Ten, kdo si nechce kazit překvapení, ať tedy nečte.


Po několika strávených nocí náš příběh konečně dobíhá do konce a jsem rád, že si od toho psaní trošku odpočinu. Přesto jsem rád, že se vytvořila aspoň malá skupina lidí, která četla mé příběhy, hodnotila a komentovala a vám všem patří obrovský dík, že jste vydrželi až do konce. Vaše podpora mě poháněla dál v psaní.

Diskuze /2

virus10

Skvělý, už se těšim. A velký díky za to, že si to tak hezky napsal.

28.2.2011 | 23:28:54
Frutnt

Jj velký dík, ale škoda že to končí.

5.3.2011 | 19:45:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny