Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

D.L. Hawkins

D.L. Hawkins

Schopnost: procházení skrz pevný materiál

Sezóny 2
2006 - 2008

Volume 1 – Genesis

D.L. utekl z vězení, což pro něj nebyl problém, vzhledem k tomu, že projde skrz zavřené dveře ši jakoukoliv pevnou hmotu. Odsouzen byl za několikanásobnou vraždu, kterou ve skutečnosti spáchala zlá polovina Niki Sanders – Jessica. On by jí ale nikdy nevydal, proto se přiznal. Po velikých problémech, kterou měl se svou rodinou, přesto k nim dokázal opět najít cestu a spojit se. Dokázal zabít Daniela Lindermana, člověka, který dlouho manipuloval s jeho celou rodinou.

Volume 2 – Generations

D.L. se dlouho léčil po zranění, které se mu přihodily na Kirby Plaza. Nyní může žít spokojený život s rodinou, ale vše se změní, když se u Niki projeví další násilná osoba a ta si začne dělat, co chce. D.L. se snaží Niki přivést zpět k sobě, což se mu sice povede, ale zaplatí za to, že ho zabije jeden mafián v casinu. D.L. tak umírá a Niki ví, že se nyní musí vzpamatovat, aby se mohla starat pro Micahu.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Už od začátku takový nesympatický chlapík, ale líbil se mi, jak byl pro svou rodinu schopen se obětovat. To zase se mi na něm líbilo. :)

5.3.2021 | 18:35:44
tom99

Nikdy jsem si ho moc neoblíbil…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:55:32
TsunTsun

škoda, že tak brzo umřel, byl dobrej!

26.2.2014 | 11:05:56

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama