Heroes (Hrdinové) D.L. Hawkins

D.L. Hawkins

D.L. Hawkins

Schopnost: procházení skrz pevný materiál

Sezóny 2
2006 - 2008

Volume 1 – Genesis

D.L. utekl z vězení, což pro něj nebyl problém, vzhledem k tomu, že projde skrz zavřené dveře ši jakoukoliv pevnou hmotu. Odsouzen byl za několikanásobnou vraždu, kterou ve skutečnosti spáchala zlá polovina Niki Sanders – Jessica. On by jí ale nikdy nevydal, proto se přiznal. Po velikých problémech, kterou měl se svou rodinou, přesto k nim dokázal opět najít cestu a spojit se. Dokázal zabít Daniela Lindermana, člověka, který dlouho manipuloval s jeho celou rodinou.

Volume 2 – Generations

D.L. se dlouho léčil po zranění, které se mu přihodily na Kirby Plaza. Nyní může žít spokojený život s rodinou, ale vše se změní, když se u Niki projeví další násilná osoba a ta si začne dělat, co chce. D.L. se snaží Niki přivést zpět k sobě, což se mu sice povede, ale zaplatí za to, že ho zabije jeden mafián v casinu. D.L. tak umírá a Niki ví, že se nyní musí vzpamatovat, aby se mohla starat pro Micahu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Už od začátku takový nesympatický chlapík, ale líbil se mi, jak byl pro svou rodinu schopen se obětovat. To zase se mi na něm líbilo. :)

5.3.2021 | 18:35:44
tom99

Nikdy jsem si ho moc neoblíbil…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:55:32
TsunTsun

škoda, že tak brzo umřel, byl dobrej!

26.2.2014 | 11:05:56

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny