Heroes (Hrdinové) Daniel Linderman

Daniel Linderman

Daniel Linderman

Schopnost: uzdravovaní lidí a mrtvých věcí

Sezóny 2
2006 - 2009

Volume 1 – Genesis

Linderman je velice mocný podnikatel a jeden ze zakládajících členů Společnosti. Společnost ale vede svým způsobem a spíš si z ní udělal soukromý bussiness na praní špinavých peněz. Manipuluje lidmi, díky jeho přičinění vyhrál Nathan Petrelli volby. Zabil ho D.L. Hawkins za to, že přinutil Micaha zmanipulovat volby, a dlouho ovládal celý jeho život, stejně jako jeho matky Niki.

Volume 3 – Villains

I když je Linderman mrtvý, zjevoval se nějaký čas Nathanovi a usměrňoval ho směrem k Arthuru Petrellimu. Později se dozvídáme, že Linderman není ani duch či zmrtvýchstaná osoba, ale pouze iluze, kterou vytvořil Maury Parkman, aby neodhalil sám sebe, že pracuje právě pro Arthura. Poté, co už nebylo potřeba s ostatními Hrdiny manipulovat, Lindermanova iluze již nebyla potřeba.


Volume 4 – Fugitives

Daniel byl společně s Angelou Petrelliovou a Bobem Bishopem v roce 1961 v Coyete Sands, kam vláda převážela potencionální výjimečné lidi. Všichni tři si uvědomili, že okolní svět se nikdy nesmí dozvědět, co vyvinutí lidé dokážou, tudíž se rozhodli, že založí Společnost, která bude problémové lidi se schopnostmi chytat a hlavně udržovat v anonymitě celou komunitu výjimečných.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Správný mafián, ale jako vůdce Společnosti za moc nestál…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:52:53

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny