Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Micah Sanders

Micah Sanders

Schopnost: ovládá přístroje dotykem

Sezóny 4
2006 - 2015

Volume 1 – Genesis

Micah Sanders je velice inteligentní syn Niki Sanders a D.L. Hawkinse. Žije pouze se svou matkou, protože D.L. byl zavřený ve vězení za činy, které nespáchal. Micah dokáže ovládat i nefunkční elektronické přístroje, například i vybrat peníze z bankomatu bez platební karty. Micah také zmanipuloval volby tak, aby vyhrál Nathan Petrelli, k čemuž byl ale přinucen Danielem Lindermanem, se kterým si museli následně vyřídit učty až Niki a D.L.

Volume 2 – Generations

D.L. nešťastně umírá, když se pokoušel zachránit Niki, u které se projevila rozdvojená osobnost, který si, jak bylo zvykem, dělala, co chtěla. Micah nese ztrátu velice těžko. Zatímco se jeho matka vydává do Společnosti vyléčit, Micah pozná zajímavou Monicu Dawsonovou, která má rovněž zvláštní schopnost. Monica si ale se svým nadáním bude hrát na superhrdinku a dostane se do problémů. Z těch se jí pokusí vysekat Niki, bohužel za to ale zaplatí životem.

Volume 3 – Villains

Micah se znovu musí vypořádat s další ztrátou v rodině. Na pohřbu Niki se nečekaně objevuje její identické dvojče Tracy. I když Micah ví, že to není jeho matka, cítí k ní náklonnost, protože vypadá úplně stejně. Micah aspoň Tracy pomůže pochopit její nově zjištěnou schopnost a posílá ji za doktorem Zimmermanem, který ji schopnost uměle předal.

Volume 4 – Fugitives

Vláda pod velením Nathana Petrelliho chytá všechny výjimečné lidi. Všem těmto lidem ale pomáhá jistý Rebel. Dlouhou dobu nikdo neví, kdo Rebelem je, ale posléze vyjde najevo, že se jedná o Micahu. Ten jeví neobvyklý zájem o Tracy, které pomáhá asi nejvíc. Podobnost s její matkou je skutečně velká. Tracy se dokonce pro Micahu obětuje, zachrání ho, a dočasně přichází o život.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Takový zvláštní klučík, o kterém si úplně nedokážu udělat obrázek, ale jsem ráda, že to on byl tím Rebelem a pomohl Hrdinům. I Sylarovi bych řekla docela pomohl. :)

5.3.2021 | 18:26:02
Pepe891

Jediná detská postava v seriály aj keď je celkom zaujmavá mňa veľmi nezaujala.

20.5.2013 | 13:32:12

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama