Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Peter Petrelli

Peter Petrelli

Schopnost: empatie (přejímání schopností)

Sezóny 4
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Původní Peterovo povolání je ošetřovatel. Když na sobě začal pozorovat, že se s ním děje něco zvláštního, všichni ho od toho zrazovali, i jeho bratr Nathan. Ale Peter se nevzdal a naučil se svou schopnost ovládat. Po setkání s jiným výjimečným dokáže natrvalo přijmout jeho schopnost. Je tak jediný, kdo dokáže vzdorovat Sylarovi. Peter zachrání roztleskávačku Claire, ale posléze potřebuje, aby někdo zachránil jeho, protože hrozí, že vybuchne. Jeho bratr Nathan s ním odletí a oba vybuchnou ve vzduchu nad New Yorkem.

Volume 2 – Generations

Peter díky regeneračním schopnostem výbuch přežil, ale byl dobrovolně vězněn Společností, aby se už nic takového neopakovalo. Ve chvíli, kdy si uvědomil, že je vězeň, uprchl s Adamem, který ho zmanipuloval a dostal na svou stranu. Peter si celou dobu myslel, že společně s Adamem zachrání svět a zničí virus Shanti. Adam ale chtěl přesný opak – virus vypustit. Na poslední chvíli si Peter uvědomí, jaký je Adam zloduch a společně s Hirem ho zastaví.

Volume 3 – Villains

Peter čelí těm nejhorším věcem – jeho otec Arthur Petrelli žije a má ďábelský plán, jak si podmanit svět, jeho bratr Nathan je postřelen a k tomu se Peter dozvídá, že Sylar je jeho dalším bratrem. Konfrontace s Arthurem ho stojí doslova všechny schopnosti a Peter se stává obyčejným člověkem. Ale i jako člověk se ukáže jako hrdina. Společně s Haiťanem se vydají za Arthurem a zabijí ho se Sylarovo pomocí. Peter si následně píchne injekci se schopností, aby zachránil Nathana, který mohl uhořet v budově Pinehearst.

Volume 4 – Fugitives

Peter nese velice těžko, že ho jeho vlastní bratr zradil. Nathan otevírá vládní program a všechny výjimečné lidi chytá. Peter se tak spojuje s Mattem, Mohinderem a ostatními hrdiny, aby porazili nejen Nathana, ale spíše obávaného lovce Danka. Když si Nathan uvědomí, jakou chybu udělal, trvá dlouho Peterovi, než bratrovi odpustí. Danko ale není jediným problémem. Sylar získal schopnost měnit svou podobu a chce se setkat s prezidentem, aby se v něj mohl proměnit, a řídit celou zemi. Peter díky své chytrosti Sylara porazí, ale v boji padne Nathan.

Volume 5 – Redemption

Peter se snaží opět žít normální život jako záchranář. Navíc si bere dvojité směny, aby zachránil co nejvíce lidí. V nemocnici najde novou lásku Emmu, ale ta podle věšteckého snu Angely pomůže zabít miliony lidí. Peter je tak nucen se spojit s nejvíce nenáviděnou osobou, Sylarem, který jediný může Emmu zachránit. Oba se vydávají do Lunaparku, Sylar zachrání Emmu a Peter zastaví obávaného Samuela Sullivana.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Petera jsem měla hodně ráda. Stal se pro mě opravdovým hrdinou a taky, jak se loučil s bratrem, tak mě dokázal rozbrečet. Patřil mezi TOP mé oblíbené postavy. :)

5.3.2021 | 17:52:42
Jancaa

Nejlepší postava v celém seriálu<3 :)

16.11.2016 | 14:54:04
qark

Proč nehraje v Reborn? Jako jedna z nejduležitejšich postav prvotní serie je hodne divny že ho ani nespomenuli v Reborn?

26.9.2016 | 8:42:14
peter_r

the best …

21.1.2016 | 21:28:06
Cherry1824

Co dodat … Hlavní postava je tahoun. A on tahoun příběhu rozhodně je. Nejen díky jeho schopnosti, ale jeho dobrosrdečnosti. Je to takový ten milý, roztomilý hrdina, co musí zachránit svět. Ve Volume 1 neměl snad ani chybu, jak jsem řekla-tahoun příběhu. Volume 2 byl ale pro mě naprostá ztráta času. Peter mě spíše tady nudil a ztráta paměti tomu moc také nepomáhala.

5.1.2016 | 20:52:09
karlospajdos

Peter má nejlepší schopnosti, tudíž je nehustější.

22.12.2015 | 19:35:17
Pepe891

Peter Petrelli,podľa mňa najlepšia postava celho seriálu a tiež naj mocnejší s pomedzi kladných hrdinov.

20.5.2013 | 12:28:16
TONYNKO

Petera mam rad, hlavne vo Volume 1, tam je skvely. Najhoršie to s nim bolo vo Volume 2 kde mal v podstate polovičku vymazanu pamät tak tam mi trochu vadil.

17.10.2012 | 21:17:33

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama