Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

René / Haitian

René / Haitian

Schopnost: mazání paměti/blokování schopností

Sezóny 5
2006 - 2015

Volume 1 – Genesis

Haiťan je tajemstvím zahalená postava pracující pro Společnost. Spolupracuje s Noahem Bennetem při chytání výjimečných lidí. Umí nejen mazat vzpomínky, ale navíc ostatní Hrdinové ztrácí v jeho blízkosti své schopnosti. Téměř všichni ve Společnosti si myslí, že Haiťan je němí a neumí mluvit. To ale vůbec není pravda. René v minulosti několikrát pomohl Angele Petrelliové a v nynější době Claire Bennetové.

Volume 2 – Generations

Když Noah násilně opustil Společnost, René později taky a stal se z něj uprchlík. Neuposlechl přímý rozkaz a neodevzdal Petera Petrelliho Společnosti, ale radši ho pustil a vymazal mu paměť. René později znovu spolupracoval s Noahem a snažil se s ním zničit Společnost. Poté, co Primatech už nevedl Bob Bishop, se Haiťan ke Společnosti opět přidává.

Volume 3 – Villains

I když se do Společnosti vrací i Noah, jeho novým parťákem se kupodivu stává Sylar. Haiťan se proto vrací do své rodné země zastavit svého bratra, jednoho z uprchlíků ze sekce 5. S poražením svého vlastního brara mu pomůže i Peter s Nathanem. Když se René vrací zpět do Států, pomůže Peterovi oslabit Arthura Petrelliho, aby mu Peter mohl dát finální, smrtelnou ránu.

Volume 5 – Redemption

Společnost skončila, ale Haiťan po všech těch letech je stále velice dobrým přítelem Noaha Benneta. Když Noah má problémy se svojí dcerou, René je vždy nablízku, aby mu pomohl situaci zvládnout. Stejně tak to platí i pro rodinu Petrelliových. Když se Peter rozhodl vydat se za Sylarem, René mu okamžitě přispěchá na pomoc, aby si Peter půjčil Haiťanovu schopnost, a měl se Sylarem šanci na vyrovnaný souboj.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Taková záhadná postava pro mě. Ale super schopnost a i když pomáhal Společnosti, tak sám poznat, kdy někomu vymazat paměť a kdy ne a jak komu pomoci. Takže oblíbená a záhadná postava pro mě. I když do TOP se nedostal. Na to neměl moc prostoru v seriálu, aby se do té TOP dostal. :)

5.3.2021 | 18:07:49
Allien9

On byl vždycky postava o ničem… (Living in the shadows of real heroes / villains.)

Allien9
28.9.2015 | 23:33:47
tom99

Skvělá postava, která mě dokázala vždy nadchnout, i když nemluvila. Haiťan je zkrátka borec, scény s ním jsem si vždy užíval.

webmaster, grafik
26.9.2015 | 15:34:23
Pepe891

Záhadná a celkom zaujímavá postava.

20.5.2013 | 13:30:23

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama