House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 95×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy, Milly Alcock (Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke, Emily Carey (Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Daeron Targaryen se skutečně objeví ve druhé řadě, dokonce měl být zmíněn už v první sérii

Daeron Targaryen se skutečně objeví ve druhé řadě, dokonce měl být zmíněn už v první sérii

I přesto, že toho nové trailery odhalily spoustu, nevystoupily v nich dvě očekávané postavy, a to Daeron Targaryen a Kopřiva. Tvůrci však slíbili, že uvidíme minimálně Daerona.

15 0
27.3.2024

Díky novým trailerům sice bylo odhaleno několik nových postav, nicméně o jejich obsazení jsme psali už dříve, když vše ještě nebylo oficiální. Právě proto se pojďme spíše podívat na jednu z očekávaných postav, která se v traileru neobjevila a doposud nebylo odhaleno její obsazení.

Už od první série se řeší, kde je Daeron Targaryen, třetí potomek Viseryse a Alicent. V průběhu vysílání epizod první série bylo tvůrci potvrzeno, že Daeron nebyl vyškrtnut ze seriálu, jen byl prozatím vynechán, protože na něj nezbyl prostor. Právě proto jsme doufali, že se objeví v jednom z trailerů ke druhé řadě, ale nestalo se tak.

(Ve druhé řadě bude rodina Targaryenů již kompletní. Foto: HBO)

Tvůrce Ryan Condal nicméně potvrdil, že ho ve druhé řadě uvidíme: „Uvidíte, jak to s ním bude, každopádně je pevnou součástí seriálu. Zbytečně se neznepokojujte, všechno má svůj čas.“ Tvůrcova slova tedy jasně odhalila, že se Daerona dočkáme v nadcházejícím pokračování.

K této postavě si dovolíme zmínit jednu zajímavost. V sedmém díle Driftmark měl být Daeron zmíněn, nicméně pasáž s jeho jménem byla nakonec vystřižena ze scénáře. Otto měl říct, že se Daeron nachází ve Starém městě, nicméně to jsme se nakonec dozvěděli až od tvůrců seriálu.

Zdroj článku: Winter is Coming (první a druhý článek)

Diskuze /1

TrepyTN14

Demence

11.4.2024 | 17:28:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama