House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 95×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy, Milly Alcock (Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke, Emily Carey (Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Opět se rozjely kamery kvůli natáčení druhé série

Opět se rozjely kamery kvůli natáčení druhé série

Jak jsme avizovali dříve, štáb a herci se vrátili na natáčecí plac, aby dotočili několik potřebných scén z pokračování Rodu draka.

13 0
8.2.2024

Natáčení druhé řady sice skončilo už dávno, ale delší dobu jsme věděli, že by se v únoru ještě měly rozjet kamery, aby se natočilo ještě několik potřebných scén. Tak se nakonec stalo 5. února, přičemž se nepředpokládá, že se bude natáčet nějak dlouho. Dle odhadů by do konce února mělo být hotovo.

Stále netušíme, co by tu měl štáb natáčet nebo proč se pustil znovu do natáčení, nicméně se předpokládá, že se v první vlně několik scén nepovedlo a bylo to zjištěno až ve fázi postprodukce. Proto není problém se k těmto scénám ještě vrátit a natočit je znovu a lépe.

(Všichni netrpělivě vyhlížíme pokračování Rodu draka. Foto: HBO)

Natáčet by se mělo pouze ve studiích Leavesden, což znamená, že se z natáčení nedozvíme prakticky nic. To by štáb musel jít do terénu, ale to v tomto případě nehrozí. I tak však budeme netrpělivě vyhlížet možné novinky přímo z placu.

Kromě toho si spousta fanoušků začala říkat, kdy v budoucnu bychom se mohli dočkat dalších záběrů z druhé řady House of the Dragon. Trailerů se rozhodně ještě dočkáme, nicméně zřejmě ne brzy. Spousta nových věcí bývá odhalována v rámci americké události Super Bowl, která letos připadla na 11. únor, nicméně je nepravděpodobné, že se právě v tento den dočkáme nových záběrů z pokračování.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama