Hunger Games
91/100 - 149×

Hunger Games

Severní Amerika byla zničena ve válce. Vznikla nová země – Panem. Panem tvoří bohaté hlavní město Kapitol a třináct přilehlých a o poznání chudších krajů. Jako trest za předešlé rebelie musí jednotlivé kraje každý rok vybrat jednoho chlapce a dívku do Hladových her. Tito splátci pak bojují v aréně na život a na smrt, dokud nezbude jen jeden. Tentokrát se do arény dostává Katniss Everdeenová a Peeta Mellark z dvanáctého kraje a tato jiskra zažehne plamen.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen), Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne (Hurikán)), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Sam Claflin (Finnick Odair), Elizabeth Banks (Effie Trinketová (Cetkie)), Donald Sutherland (Cornelius Snow), Natalie Dormer (Cressida), Mahershala Ali (Boggs),

Cinna

Cinna

Cinna je Katnissin vizážista, který má k dispozici svůj tým vizážistů – Octavii, Veniia Flavius. Společně se starají o Katnissin vzhled. Cinna má také na starosti navrhování jejich šatů.

Cinna je velice tvůrčí a rozhodne se ke kostýmům přistoupit zcela jinak, hodlá diváky ohromit, což se mu povede již díky jeho prvnímu návrhu – díky kterému Katniss získá přezdívku Dívka v plamenech.

Katniss začne velmi brzy Cinnovi důvěřovat a stanou se z nich dobří přátelé.

Vražedná pomsta

Cinna společně s Effie a dalšími přijíždí do 12. kraje pomoci Katniss s přípravami na Turné vítězů. Cetkie ho velice chválí, Katniss se stala jeho múzou, všichni v Kapitolu ho nosí. Doprovází je na jejich cestě.

Stejně jako při minulých hrách Katniss a Peetovi navrhuje šaty na úvodní ceremoniál. Na interview trval prezident Snow na tom, aby měla šaty svatební, které jí Cinna poupravil. Během interview, po otočce se změnily v šaty ve stylu reprodrozda, který se od minulých her stal symbolem rebelie, čímž se stal i Cinna trnem v oku prezidenta Snowa.

Těsně před vstupem do arény Cinna Katniss znovu na uniformu schovává připínáček reprodrozda. Těsně před tím, než se Katniss dostává do arény, je Cinna před jejíma očima ubit mírotvorci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Jak já ho oplakala.Byl velmi dobrý a nadaný v tom, co dělal. Tohle byl charaktér!

5.6.2016 | 15:48:32
TaLu

Podle mne velmi dobře ztvárnil knižní předlohu a dokázal, že není menších rolí !

20.2.2016 | 22:58:44
Petruse240

23.11.2014 | 10:50:56

Síla Vzdoru 2.část

Hunger Games: Síla Vzdoru 2.část

Premiéra: 19. 11. 2015
Režie: Francis Lawrence
Scénář: Danny Strong, Peter Craig
Kamera: Jo Willems
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Sam Claflin, Elizabeth Banks, Jennifer Lawrence, Stanley Tucci, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Jena Malone, Amanda Plummer
Stopáž: 135 minut

Ohodnoťte jednotlivé filmy:

Reklama

Síla Vzdoru část 1.

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama