Hunger Games
91/100 - 148×

Hunger Games

Severní Amerika byla zničena ve válce. Vznikla nová země – Panem. Panem tvoří bohaté hlavní město Kapitol a třináct přilehlých a o poznání chudších krajů. Jako trest za předešlé rebelie musí jednotlivé kraje každý rok vybrat jednoho chlapce a dívku do Hladových her. Tito splátci pak bojují v aréně na život a na smrt, dokud nezbude jen jeden. Tentokrát se do arény dostává Katniss Everdeenová a Peeta Mellark z dvanáctého kraje a tato jiskra zažehne plamen.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen), Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne (Hurikán)), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Sam Claflin (Finnick Odair), Elizabeth Banks (Effie Trinketová (Cetkie)), Donald Sutherland (Cornelius Snow), Natalie Dormer (Cressida), Mahershala Ali (Boggs),

Knihy

 • Balada o ptácích a hadech

  Je Den sklizně, který právě zahajuje desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow se chce chopit příležitosti a získat slávu jako trenér jednoho z plátců, jeho šance se však zdají být mizivé. Má totiž trénovat splátkyni z Dvanáctého kraje.

  17.1.2021 | 19:391Bobesh1Diskuze (0)
 • Hunger Games: Síla vzdoru

  Katniss společně s některými splátci byla unesena z arény zatímco Peeta byl zajat Kapitolem. Katniss se stát symbolem povstání proti Kapitolu a podporovat rebely a každým slovem ohrožovat Peetum život anebo dělat, že je po smrti.

  11.8.2013 | 9:201Bobesh1Diskuze (0)
 • Hunger Games: Vražedná pomsta

  Vítězem 74. Hladových her se poprvé v historii stali dva lidé Katniss Everdeenová a Peeta Mellark z dvanáctého kraje. Způsobem jakým toho dosáhli, ukázali lidem, že se mohou Kapitolu vzepřít. Jednotlivé kraje se začínají bouřit. Na Katniss a Peetu však čeká nemilá zpráva, dozví se, že musí do arény znovu.

  11.8.2013 | 9:181Bobesh1Diskuze (0)
 • Hunger Games: Aréna smrti

  První část knižní trilogie představí čtenářům novou Severní Ameriku zvanou Panem. V čele stojí bohatý Kapitol, který si každý rok z každého kraje bere dva splátce do Hladových her. Právě probíhá 74. ročník, když se do her dostává Katniss Everdeenová a Peeta Mellark z dvanáctého kraje.

  11.8.2013 | 9:001Bobesh1Diskuze (0)

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Síla Vzdoru 2.část

Hunger Games: Síla Vzdoru 2.část

Premiéra: 19. 11. 2015
Režie: Francis Lawrence
Scénář: Danny Strong, Peter Craig
Kamera: Jo Willems
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Sam Claflin, Elizabeth Banks, Jennifer Lawrence, Stanley Tucci, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Jena Malone, Amanda Plummer
Stopáž: 135 minut

Ohodnoťte jednotlivé filmy:

Reklama

Síla Vzdoru část 1.

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama