Hunger Games Gale Hawthorne (Hurikán)

Gale Hawthorne (Hurikán)

Gale Hawthorne (Hurikán)

Aréna smrti

Gale je přítel Katniss a společně chodí lovit do lesů, což je zakázáno. Oba to však dělají pro přežití jejich rodin. Oba dobře vědí, že mezi nimi je víc než přátelství, nikdy to však jeden druhému nedali najevo.

V den losování splátců nabízí Katniss, že seberou své rodiny a utečou. Katniss to však odmítá. Poté co se Katniss stane splátkyni za dvanáctý kraj ji Gale slíbí, že se postará i o její rodinu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TaLu

Podle mne se herci podařilo vystihnou knižní předlohu velmi věrně !

20.2.2016 | 23:01:24
Nika

Liam Hemsworth je opravdu výbornej herec :) ale Hurikán – jako postava je mi tak neuvěřitelně nesympaticka, že je mi až líto, že ho hraje tak dobrej herec – herci skládám poklonu, jak dokázal skvěle zahrát tuhle nepříjemnou postavu. Proto 40%, ale kdyby ho hrál jinej herec – kterej by ani neuměl zahrát tak příšerné city a charakter, tak by to bylo jen 20%

24.10.2014 | 20:33:07
SupernaturalAwkwardPLL

Měla jsem ho ráda již od začátku.Vždy jsem si myslela že se vezme s Katniss a proto nemám ráda Peetu. Ale jinak vážně dobrá postava a herec je taky super! :)

22.8.2014 | 14:53:16

Síla Vzdoru 2.část

Hunger Games: Síla Vzdoru 2.část

Premiéra: 19. 11. 2015
Režie: Francis Lawrence
Scénář: Danny Strong, Peter Craig
Kamera: Jo Willems
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Sam Claflin, Elizabeth Banks, Jennifer Lawrence, Stanley Tucci, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Jena Malone, Amanda Plummer
Stopáž: 135 minut

Ohodnoťte jednotlivé filmy:

Reklama

Síla Vzdoru část 1.

Thumbnail Play icon

Reklama

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás