Hunger Games
91/100 - 149×

Hunger Games

Severní Amerika byla zničena ve válce. Vznikla nová země – Panem. Panem tvoří bohaté hlavní město Kapitol a třináct přilehlých a o poznání chudších krajů. Jako trest za předešlé rebelie musí jednotlivé kraje každý rok vybrat jednoho chlapce a dívku do Hladových her. Tito splátci pak bojují v aréně na život a na smrt, dokud nezbude jen jeden. Tentokrát se do arény dostává Katniss Everdeenová a Peeta Mellark z dvanáctého kraje a tato jiskra zažehne plamen.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen), Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne (Hurikán)), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Sam Claflin (Finnick Odair), Elizabeth Banks (Effie Trinketová (Cetkie)), Donald Sutherland (Cornelius Snow), Natalie Dormer (Cressida), Mahershala Ali (Boggs),

Finnick Odair

Finnick Odair

Vražedná pomsta

Finnick Je jeden z nejoblíbenějších vítězů Hladových her všech dob.

Finnick to však jako vítěz nemá vůbec jednoduché, prezident Snow ho prodává jako maso, komu se mu zlíbí. Finnick si však za své služby nenechává platit, ale vždy chce znát nějaké nové tajemství.

Při losování 75. Hladových her má Finnick tu smůlu, že je vybrán právě on a musí se opět vrátit do arény. V aréně hned si hned na začátku musí ujasnit, zda jsou s Katniss spojenci, nemají moc na výběr a tak se spojí. Katniss mu však celou dobu nedůvěřuje.

Finnick moc dobře ví, co se tento rok v aréně chystá a celou dobu se snaží Katniss a Peetu udržet naživu. Na konci je společně s Katniss a Diodem unesen z arény.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Určitě moje nejoblíbenější postava!

5.6.2016 | 15:46:53
TaLu

Velmi dobře ztvárněná postava – odráží věrně knižní předlohu.

20.2.2016 | 22:57:49
PaigeM

Bylo mi ho strašně líto, Finnicka jsem měla vždycky ráda… :)

9.2.2016 | 11:30:10
Kimberlly

druhá najobľúbenejšia postava po Peetovi! :)

10.6.2015 | 15:36:41
Petruse240

23.11.2014 | 10:50:43
Teah

Je to fešák .. :)

22.11.2014 | 13:05:14
Hestia

Moc dobře si pamatuji, že při čtení knihy jsem ho ze začátku nesnášela, když se ovšem ukázala hloubka této postavy a odhalil se jeho život, zjistila jsem, že ho mám vlastně celkem ráda no spíš, že ho zbožňuju :D .. co se týče Sama, měla jsem nejdříve pochybnosti, jestli ho dokáže zahrát k mé spokojenosti a k spokojenosti všech, nakonec jsem ale byla nadmíru spokojená a musím říct rozhodně jeho nejlepší role..

31.8.2014 | 0:09:13

Síla Vzdoru 2.část

Hunger Games: Síla Vzdoru 2.část

Premiéra: 19. 11. 2015
Režie: Francis Lawrence
Scénář: Danny Strong, Peter Craig
Kamera: Jo Willems
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Sam Claflin, Elizabeth Banks, Jennifer Lawrence, Stanley Tucci, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Jena Malone, Amanda Plummer
Stopáž: 135 minut

Ohodnoťte jednotlivé filmy:

Reklama

Síla Vzdoru část 1.

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama