Hunters (2020) (Velký lov)
83/100 - 23×

Hunters (2020)(Velký lov)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

S01E07: Shalom Motherf***er

S01E07: Shalom Motherf***er

A hle! Datum, které jim bylo zlým proroctvím předpovězeno, je tady. Lovci byli trýzněni zlomyslnými přízraky minulosti, zatímco se den vytrácel a Temnota se připravovala na úder. Millie zanechala spravedlivého jednání, aby uspíšila cestu k rozsudku.

sk
21.2.2020
1 hodina

Základní info:

Režie: Nelson McCormick
Scénář: Eduardo Javier Canto & Ryan Maldonado

Hrají: Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Jerrika Hinton (Millie Morris), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson), Jonno Davies (Tobias), Jeannie Berlin (Ruth Heidelbaum), Megan Channell (Katarina Löw), Becky Ann Baker (Juanita Kreps), James Le Gros (Harry Grimsby), Ronald Guttman (Moritz Ehrlich), Ben Livingston (Jimmy Carter), Mary Jo McConnell (Una), Celia Weston (Dottie), Angela Oh (Josie Parker), James Rutledge (majordomus Edward), Bill Corry (Duch), Phoenix Noelle Reece (Malika), Joshua Satine (Aaron Markowitz), Maximo Masefield (malý Jonah),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gaffík

Super epizoda. Akorát popis toho děje tady na Edně by nemusel být tak debilní. Nebo klidně ať tak je, ale ať je pod ním ještě dopsáno, co se v té epizodě stalo… :-)

1.4.2023 | 13:02:29
Jiri007

DObry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Lonny na sezeni předvaděl a řikal že se připravuje na film to bylo vuči veteranum trochu neslušene ikdyž chapu proč to řekl aby odvedl pozornost a zajimalo by mě jestli to zraněni nožem přežije, jinak jsem zvědav co ted bude s Meyerem když ho zatkli a taky jestli se změni pravidla když je město bez elektřiny jinak je mi lito Murrayho a taky jsem zvědav co uděla Biff když se ho vlastni lide chtěji zbavit.

redaktor
22.2.2021 | 21:12:04
mirofilmphoenix

páčilo sa mi…supeeer

19.4.2020 | 7:12:28

Nepřehlédněte

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama