Hunters (2020) (Velký lov)
83/100 - 23×

Hunters (2020)(Velký lov)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

1 0
16.11.2022

Je to již více než dva a půl roku, co se nám Lovci představili se svou první sérií, v níž stíhali v roce 1977 nacisty, kteří prchli před svým spravedlivým soudem do Ameriky. Na samotném konci série jsme zjistili, že jedním z vysoce postavených nacistů je i sám zakladatel Lovců Meyer Offerman a když se jeho pravou identitu dozví Jonah, Meyera, tedy přesněji Wilhelma „Vlka“ Zuchse, zabil. A aby toho nebylo málo, příslušník Lovců Joe byl unesen Plukovníkem a ukázalo se, že tato žena je ve skutečnosti Eva Braunová a přivedla Joea až ke svému manželovi Adolfu Hitlerovi, který se ukrývá v Jižní Americe.

Na tyto události naváže druhá řada, která však bude pro seriál závěrečnou. Hunters je tak už druhým seriálem, který se Amazon v poslední době rozhodl ukončit druhou sérií. Tím prvním je Carnival Row a u obou jde o ne moc překvapivý tah, neboť u obou už uběhla dlouhá doba od jejich premiér a lze očekávat, že nějaké fanoušky ztratily. Proto bude pro oba lepší mít řádné, předem připravené ukončení, než jejich druhé série završit cliffhangerem a následně se dočkat zrušení. Premiéra druhé řady Hunters je stanovena na 13. ledna 2023 a ačkoliv nebylo ještě oznámeno, z kolika epizod bude složena, nejspíš jich opět bude deset.

(Lovci budou v druhé řadě stíhat Adolfa Hitlera.)

Tvůrce David Weil prozradil, že v nové řadě, která se bude odehrávat po dvouletém časovém skoku, tedy v roce 1979, se Lovci vydají napříč celou zeměkoulí, aby jednou provždy usmrtili Adolfa Hitlera. Toho ztvární německý herec Udo Kier, o jehož účinkování víme už dlouhou dobu, ale dosud jsme nevěděli, koho si zahraje.

Pro mě, jakožto pro židovského kluka, který vyrůstal na Long Islandu, pohlcovala frustrace a zloba, že Hitlerovi prošly jeho zločiny, že nikdy nebyl předveden před spravedlnost, nikdy nebyl zatčen, zabit, souzen, že sám učinil rozhodnutí ukončit svůj život. Proto doufám, že Hunters, což je seriál o katarzi, o židovském posílení a o naplnění přání židovských dětí, jako jsem i já, které vyrůstaly s tím, že chtějí získat zpátky moc, bude druhá série onou katarzí.

Jak už jsme uvedli, děj nové série se bude odehrávat v roce 1979. Na začátku dění však není skupinka Lovců pospolu, ale každý někde jinde. Je to zapříčiněno nějakou událostí, která se přihodila krátce po konci první série. Dovolíme si hádat, že by snad byl Joe zabit a část jeho těla poslána zpět Lovcům? O působení jeho představitele Louise Ozawy v druhé řadě totiž zatím nic nevíme. Jakmile ale Jonah a Millie zjistí, že Hitler je pořád naživu, svolají bandu, kterou kromě nich dále budou tvořit Harriet, Lonny a Roxy, na poslední lov napříč třemi kontinenty. Také se seznámíme s novou, prvotřídní lovkyní nacistů Chavou Apfelbaumovou, jíž ztvární herečka Jennifer Jason Leigh. O její postavě Weil prozradil, že „nikdy nevíte, co od ní můžete čekat. V postavě Chavy je krása a zároveň i brutalita.“

(Chava bude patřit k hlavním postavám.)

Kromě těchto postav se samozřejmě můžete těšit i na záporáka Travise, který je typickým příkladem neonacisty. A dále můžete překvapivě počítat i s účastí Al Pacina, i přestože je jeho Meyer už po smrti. To bude umožněno díky tomu, že příběh bude sledovat dvě časové linie – lov Hitlera v roce 1979 a dobu, kdy Meyer založil skupinku Lovců. Weil promluvil, že usmrtit Meyera na konci řady bylo vždy v plánu, ale jak se připravoval příběh druhé série s tím, že půjde o poslední řadu, společně s Pacinem se snažili vymyslet způsob, jak Meyera do příběhu začlenit jako prostředek ke zdůraznění spojitosti mezi Meyerem a Jonahem. Weil vysvětluje, že „jde o to, jak se ozvěny minulosti hlasitě odrážejí do Jonahovy přítomnosti v roce 1979. V mnoha způsobech se Jonah při své cestě v nové řadě ocitne v podobné temnotě, před jakou se ho Meyer snažil chránit, avšak Wilhelm Zuchs do ní vždy vkročil.“

Níže si můžete v galerii prohlédnout první zveřejněné fotky ze závěrečné série.

Zdroj: EW
Foto: Amazon

Těšíte se na druhou sérii? Mrzí vás, že se seriál už další řady nedočká? Nebo jsou dle vás dvě série naprosto dostačující?

  • image-1--b23e6530ab3180504e6516fb5ef65e59.jpg
  • image-2--d5979b29f81a84a3e0520294f890742f.jpg
  • image-3--7314d73b11b564a1cdb97f4af9a1fb50.jpg
  • image-4--927579c6f17dcf7e8fce4be157f17f36.jpg
  • image-16--b862a0252e12fff22ab65469efaff030.jpg
  • image-a8152a2b7662022811ba9601e05b7c31.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama