Hunters (2020) (Velký lov)
83/100 - 23×

Hunters (2020)(Velký lov)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

S01E09: The Great Ole Nazi Cookout of '77

S01E09: The Great Ole Nazi Cookout of '77

Když se strašlivý mor plížil po zemi a hrozil pohlcením všech lidí v ní, Lovci se vydali do velkého boje, aby tomu zabránili. Na prahu spravedlnosti musela Millie čelit odporné zradě a usilovala o osvobození Jonaha od pomsty a korupce.

sk
21.2.2020
57 minut

Základní info:

Režie: Nelson McCormick
Scénář: Nikki Toscano

Hrají: Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Jerrika Hinton (Millie Morris), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Carol Kane (Mindy Markowitz), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson), Megan Channell (Katarina Löw), Julissa Bermudez (Maria De La Ruiz), Henry Hunter Hall (Cheeks), Ebony Obsidian (Carol Lockhart), James Le Gros (Harry Grimsby), Ronald Guttman (Moritz Ehrlich), Myra Lucretia Taylor (Viola Morris), Andre Ware (Lou Morris), Francesca Faridany (Patricia Collins), Sam Daly (Ron Davis), Gibson Frazier (Carmel Offie), Ben Cole (Jason Schmidt),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že to jak Lovci šli do Schindler Corpu tak to měli fakt dobře promyšlene a Lonny neměl chybu jak se bal že ho odhali a nečekal jsem že zaměstnanci Schindler Corpu okusi svou vlastni medicinu jinak nemělo cyhbu jak se Joe chystal zabit Travise ale nečekal jsem že ho agentka Morrisova přemluvi a nemělo chybu jak tam nechala v autě Biffa ten ji zatim utekl, a Meyer tež neměl chybu jak unesl plukovnika ale měl prohledat auto pořadně.

redaktor
23.2.2021 | 10:23:53
mirofilmphoenix

páčilo sa mi…supeeer

19.4.2020 | 7:13:06

Nepřehlédněte

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama