Hunters (2020) (Velký lov)
83/100 - 23×

Hunters (2020)(Velký lov)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

Hunters (2020)

Hunters je seriálem, který sleduje příběh skupiny lovců nacistů v New Yorku na konci 70. let, tvořený především židovskými příslušníky. Ti mají nevyřízené účty s nacisty z doby druhé světové války a společnými silami se snaží eliminovat všechny nacisty, kteří uprchli do Ameriky. K této sebrance se záhy přidává i mladý Jonah, jehož babička byla jedním takovým nacistou zabita a sama má na tuto skupinku Lovců vazby. Při pátrání po dalších nacistech Lovci zjišťují, že je za vším mnohem větší plán se smrtícími následky, kterému se musí pokusit zabránit a aby toho nebylo málo, mají za zadky i federální agenty, kteří začnou vyšetřovat záhadná úmrtí, která mají Lovci na krku.

Seriál Hunters byl vytvořen pro streamovací službu Amazon Prime Video, kde si odbyl premiéru v únoru 2020. Za vznikem seriálu stojí David Weil a nápad na seriál se u něj rozvinul z příběhů z druhé světové války a následného období, které mu vyprávěla jeho židovská babička. Lovci jsou pro něj takový jiný typ superhrdinů, kteří usilují o spravedlnost za hříchy, které byly na nich samotných či na jejich blízkých během války vykonány. Při tvorbě seriálu David Weil spojil síly s Nikki Toscano či Jordanem Peelem.


(Plakát k první sérii. Foto: Amazon)

Hlavní role ztvárňují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PikeCZ

Slíbené pětichodové menu s hvězdami a pruhy se nekonalo. Plochá ochutnávka s neladícími přílohami. Zklamání a to obrovské.

25.2.2023 | 11:51:03
Rolb

Nuda. Posunuli laťku ohledně multi-kulti,homo téma. A ještě přidali židy a nacisty.

24.10.2022 | 7:44:27
Tefal

Nuda. Nedokoukáno.

27.9.2021 | 19:25:23
BuuxXxa

po prvej serii vysokych 70% nie uplne 80%

23.5.2021 | 21:37:15
jobaro

Totální ptákovina! Nepovedený mix ze Schindlerova seznamu a Hanebných panchartů! Herecké výkony velice dobré, ale ten scénář – první díly ještě ušly, ale pak to bylo pořád horší a horší! A poslední díl? Totálně postavi celý příběh na hlavu, a udělali si srandu z diváků (scínárista, který už nevěděl kudy kam si musel dát asi hodně lajn! Jo, jo milý Amazone, chtěl bys být jako Netflix, ale zatím hodně pokulháváš – chtělo by to totální endoprotézu!

2.6.2020 | 18:31:56
Pavel 1963

Mně se naopak konec líbil (tedy ne úplně poslední scéna) ,..po dlouhé době seriál, co mně hodně zaujal.. i když ta závěrečná scéna byla hodně přitažená za vlasy :-)

28.4.2020 | 0:24:35
mirofilmphoenix

Celkom fajn seriál…aj dobré herecké výkony…dobrý príbeh až mi to miestami pripadala ako Tarantinovka.Len ma tam štvu tie lesbo príbehy.Už ich dávaju do každého seriálu......Nech urobia serial pre gayov a lezby nič proti tomu ale nemusíte to vsúvať všetkým......

19.4.2020 | 19:23:22
Lucifrid

Parádní rozjezd, ale pak to začalo trochu skřípat. Ten konec měl občas divné momenty, přijde mi, jako by se tam měnili střihači. A výsledný WTF mi tam hrozně neseděl, ale za to mohl převážně Al Pacino, který byl kupodivu nejslabším článkem celého seriálu. 75 %

webmaster
24.2.2020 | 13:39:52

Stav titulků

Epizoda S02E08: The Trial of Adolf Hitler

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino, @massa1970
Titulky k druhé sérii jsou z oficiálního zdroje.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit.

Titulky by měly sedět na všechny dohledatelné verze.

Nepřehlédněte

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama