Hunters (2020) (Velký lov)
83/100 - 23×

Hunters (2020)(Velký lov)

Seriál sleduje příběh rozmanité sebranky lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Logan Lerman (Jonah Heidelbaum), Al Pacino (Meyer Offerman), Kate Mulvany (sestra Harriet), Josh Radnor (Lonny Flash), Tiffany Boone (Roxy Jones), Louis Ozawa (Joe Mizushima), Saul Rubinek (Murray Markowitz), Carol Kane (Mindy Markowitz), Jerrika Hinton (Millie Morris), Lena Olin (Plukovník), Greg Austin (Travis Leich), Dylan Baker (Biff Simpson)

Lovci a nacisté jako šachové figurky ve hře na život a na smrt

Lovci a nacisté jako šachové figurky ve hře na život a na smrt

Nový seriál Hunters nám představuje skupinku Lovců na jedné straně a nacistů na té druhé. A stejně tomu tak je i v úvodní znělce seriálu, ve které jsou postavy prezentovány jako šachové figurky v nebezpečné hře. Komu se v ní podaří vyhrát?

5 0
25.2.2020

Úvodní znělka také potvrdila, které postav patří mezi ty hlavní. Kromě již dříve zmíněných, které už u nás mají i své profily, se k nim přidali další tři. Jde konkrétně o Plukovníka (Lena Olin), Travise Leicha (Greg Austin) a Biffa Simpsona (Dylan Baker). Profily všech tří už také naleznete v naší rubrice postav. A teď už se můžete podívat na onu úvodní znělku. Jak se vám líbí?

Thumbnail Play icon

Zdroj: Amazon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

V lednu se Lovci v závěrečné řadě vydají na lov největšího padoucha historie

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali nějakých pořádných informací o nadcházející druhé řadě seriálu Hunters. Bohužel jsou to hořkosladké zprávy, neboť jsme se sice dočkali oznámení data premiéry, několika fotek a základních informací o ději, ale zároveň bylo potvrzeno, že půjde o poslední sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama