Jack Ryan Jim Greer

Jim Greer

Jim Greer

Bývalý šéf centrály v Karáčí, současný šéf Finanční protiteroristické divize.

Sezóny 2
2018 -

Jim měl slušně našlápnutou kariéru, ale po jedné hodně nezdařené operaci si musel vzít nucenou dovolenou a teď byl jmenován šéfem Finanční protiteroristické divize na velitelství CIA. Má prořízlou pusu, nebojí se akce a jeho respekt si člověk musí získat. Není v CIA moc oblíbený, jeho šéf, který ho také vyloženě nemusí, se za něj musel přimluvit.

Rozdíly mezi seriálem a knihou

  • Jim je v knize vysloužilým viceadmirálem, v seriálu pracoval v CIA vždy v operačním – v knize naopak ve zpravodajském.
  • V seriálu má manželku, kvůli které dokonce konvertoval na víru. Jeho manželka se jmenuje Jasmine a je muslimka. Jsou s Jimem rozvedeni, nebo se rozvádějí.
  • V knize je Greer titulován James, ne Jim a navíc je to on, kdo do CIA přivedl Jacka.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

ze začatku mi nesedl, ale potom co předváděl, a hlavně díky poslední epizodě si to zaslouží :)

3.9.2018 | 20:20:47
Lucifrid

Ze začátku mě hrozně štval, choval se jak kokot. Myslela jsem, že Wendelova Greera nepřekousnu, ale nakonec není tak špatný. Jen má z Greera akorát tak jméno.
Možná byl knižní Greer zamlada taky horkokrevný, ale tohle prostě není Greer kterého milujeme a vážíme si ho. James Earl Jones se pro tu roli narodil a tvůrci se zrovna tady mohli charakteru postavy držet. Aspoň trochu.

webmaster, korektor
3.9.2018 | 0:39:01

Stav titulků

Epizoda S01E08: Inshallah

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @gongis, @Maty9, @Zira, @KevSpa a @Lucifrid


PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Jacka Ryana a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Kdo je Jack Ryan?

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Se seriálovým Jackem Ryanem se setkáme již za týden, takže nastal čas si zopakovat, co o seriálu víme a co od něj můžeme čekat.

Reklama

Druhá řada

Jack Ryan získal druhou řadu

Jack Ryan získal druhou řadu

Ještě neodvysílaná novinka Amazonu, které se dočkáme na konci srpna, dnes získala druhou řadu. Ta se bude točit kolem pádu demokratického režimu v Jižní Americe a natáčet se začne letos v létě, mimo jiné i v Evropě. Amazon zveřejní 31. srpna všechny epizody, a to ve 200 zemích světa.

Reklama

Momentky

Momentky

Ryanovky

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Tom Clancy otevřel v roce 1984 svým Honem na ponorku čtenářům z celého světa knižní vesmír plný špionů, tajných služeb, armádních operací, politiky a hlavně nám představil jednoho úplně obyčejného analytika, který se proti své vůli často stává hrdinou.

Hlídejte si nás