Katy Keene S01E04: Chapter Four: Here Comes the Sun

S01E04: Chapter Four: Here Comes the Sun

S01E04: Chapter Four: Here Comes the Sun

Katy se rozhodne vložit všechnu svou energie do práce, aby se tím vyhnula svému osobnímu životu, avšak netrvá dlouho, než se v práci opět dostane do komplikované situace. Aby ji napravila, získá pomoc od Pepper a společně vyhledají návrháře, který je klíčem k zachránění její práce. Jorge si mezitím klade otázky ohledně svého nového vztahu a Josie se postaví Alexandrovi a Xandře, díky čemuž bude mít navrch.

cz sk
27.2.2020
451 000
42 minut

Základní info:

Režie: Pamela Romanowsky
Scénář: Alina Mankin

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt), Nathan Lee Graham (Francois), Heléne Yorke (Amanda), Daphne Rubin-Vega (Luisa Lopez), Frank Pando (Luis Lopez), Ryan Faucett (Bernardo), Luke Cook (Guy LaMontagne), Mary Beth Peil (Loretta Lacy), Peter Francis James (pan Cabot), Abubakr Ali (Raj Patel),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Katy přesvědčovala Guye a pak ho provedla po Lacey a pozvracela ho a nakonec se ještě vyspala na posteli ktera je ve vyloz, musim řict že měla fakt štěsti jinak nemělo chybu jak Alex vzal Josie na schuzku a zase tam natrefili na Alexandru ale dobře ji to pak Josie vratila v tom klubu a jsem zvědav jak zvladne aby Alexovi dělala přitelkyni.

2.2.2021 | 21:47:52

Katy Keene
69/100 - 9×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

Stav titulků

Epizoda S01E13: Chapter Thirteen: Come Together

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @tominotomino, @ewisek

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás