The Last Ship (Poslední loď)
83/100 - 174×

The Last Ship(Poslední loď)

Když smrtelný virus vyhladí 80 procent světové populace, zbude na světě už jen málo těch, kteří můžou bojovat o přežití. Mezi ně patří i jedinci na válečné lodi, kteří musejí najít lék proti zhoubnému viru, aby zachránili svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | TNT | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Katastrofický
hrají
Eric Dane (Thomas Chandler), Adam Baldwin (Mike Slattery), Bridget Regan (Sasha Cooper), Rhona Mitra (Rachel Scottová), John Pyper-Ferguson (Ken "Tex" Nolan), Charles Parnell (Russell Jeter), Travis Van Winkle (Danny Green), Jocko Sims (Carlton Burk), Fernando Chien (Peng Wu), Mark Moses (Jeffrey Michener)

Poslední loď se letos vrátí již naposledy

Poslední loď se letos vrátí již naposledy

Letní sezóna se nebezpečně přiblížila, ale další dobrodružství posádky lodi Nathan James je stále v nedohlednu. Navíc již bylo rozhodnuto o jejich poslední plavbě.

7 7
29.6.2018

Stejně jako tomu bylo loni, ani letos není s příchodem léta stále znám datum premiéry nové série. Nejdříve se jí tak dočkáme opět někdy začátkem září. A bude bohužel poslední. Ačkoliv se stanice snažila držet informace o osudu seriálu pod pokličkou a případné fámy s nejistotou vyvracela, musela jít s pravdou ven, když vyšla na povrch informace, že se představitel Carltona Burka (Jocko Sims) stal hlavní postavou v připravovaném seriálu New Amsterdam. Tato plavba posádky Nathan James tak skutečně bude poslední.

O čem by nadcházející série měla být jsme naťukli již v předešlém článku. Opět se můžeme těšit na další časový skok. A čeká nás i nový virus. Tentokrát však bude kybernetický. Takže se bez velkého otálení podívejte na trailer k páté řadě.

Thumbnail Play icon

Zdroj: TNT

Diskuze /4

moudnik

Přemýšlím, kdy se tento seriál stal naprostou kravinou a nemůžu než konstatovat, že to bylo začátkem čtvrté série. „Herkules“ a dlouhé záběry zblízka na jeho „ušlechtilé rysy“ znamenají konec slibně se rozvíjejícího post-apo dramatu a začátek trapné frašky. Hnůj a zmar. Čekal jsem tak trochu pokračování ve stylu skvělého On The Beach (2000), ale to jsem se škaredě zmýlil. Použiju jedno nadčasové hodnocení známého filosofa " Ještě více takových hovadin a duch sám zatuchne".

#2 Kenylej
30.6.2018 | 7:46:51
Kenylej

#1 moudnik: Zbytečně zohavený názor . . . Zkrátka a dobře, jeden z mála dobrých filmů…

#3 Kenylej
17.7.2018 | 20:47:10
Kenylej

#2 Kenylej: (seriálů) usilovně hledám podobnému stylu film, bez výsledku.

17.7.2018 | 20:48:15
bleskozvod

tak to je je pre mna osobne shock, nemusim ja take serialy kde semeno a testosteron vyteka z obrazovky. ale priznajme si. Last Ship sa dal kukat. a sezona 5 ze uz vraj finalna zacne na jesen 2018,

a ten co tu hlada podobny ucylovnu ako last ship. Takze par tipov La barca, SIX, Salvation (mozno) a urcite kopa dalsich ktore ma teraz nenapadnu.

7.8.2018 | 16:37:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama