Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Brent Antonello (Jamie Whelan), Rick Gonzalez (Bobby Reyes), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová)

Jamie Whelan

Jamie Whelan

Nový detektiv jednotky pro organizovaný zločin od 3. řady.

Sezóny 1
2022 - 2023

Detektiv Jamie Whelan je detektivem, který byl ve třetí řadě přiřazen k Jednotce pro organizovaný zločin. Jeho partnerem se stal Elliot Stabler. Elliotovi se prvně mladý detektiv nezamlouval, ale Bellová mu řekla, že mu ho připomíná. Hned při prvním výletu do terénu ale prokázal svoji užitečnost.

Analytička jednotky, Jet, si na něj musela zvykat déle, protože Jamie nemá problém s osobním prostorem vůči ženám, což jí bylo nepříjemné.

Během honu je Whelan postřelen do krku Kylem Wilkiem. Byl převezen do nemocnice a byl udržován při životě pomocí přístrojů. Reyes zůstal u jeho postele celou dobu a setkal se s Whelanovým otcem, který ho přišel navštívit. Nicméně Whelan na zranění umírá.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

  • 3. ŘADA – Hlavní postava (od 2. dílu)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů