Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Brent Antonello (Jamie Whelan), Rick Gonzalez (Bobby Reyes), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová)

Gina Cappelletti

Gina Cappelletti

Detektivka v utajení snažící se získat informace o Richardu Wheatleym.

Sezóny 1
2021 - 2021

Gina Cappelletti byla detektivka 3. třídy v utajení, která se infiltrovala do klubu, který spravovala mafie, aby mohla mít spojení na podnikatele Richarda Wheatleyho. Seznámila se s jeho synem Richiem, kterému se okamžitě zalíbila.

Ale poté co Richard zjistí, že je to policistka, nařídí Juniorovi, aby ji zastřelil, což on nakonec udělá. Později ji Útvar organizovaného zločinu najde zakopanou v mělkém hrobě.

Objevila se v dílech:

(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů