Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Nova Rileyová

Nova Rileyová

Detektivka v utajení u Marcy Killers.

Sezóny 1
2021 - 2022

Detektivka Carmen „Nova“ Rileyová je detektivka v utajení patřící pod divizi Narkotik. Seržant Bill Brewster jí přiřadil úkol, aby infiltrovala Marcy Killers.

Poté co byla její přítelkyně Penda zavražděna, za ní zašli Bellová a Jet doufajíce, že jí donutí o gangu vypovídat. Nicméně později zjistili, že byla detektivka utajení pracující pro Brewstera. Rileyová byla v šoku z Pendiny smrti a řekla Brewsterovi, že jede na její pohřeb, což jí Brewster zakázal. Nova se tak rozhodla rezignovat a odevzdala mu svoji pistol a odznak. Bellová ji později přesvědčila, aby se vrátila.


Nova byla později členy korporace Marcy povýšena na více prezidentku a stala se tak členkou vyšší rady organizace. Preston Webb a především jeho mentor, kongresman Leon Kilbride, na ní viděl, že by mohla přesvědčit Ayannu, aby se k nim přidala.

Poté co zjistila, že její bratr Derrick hodlá vybudovat v kostele charitu sponzorovanou Webbem a Cassandrou, Nova za ním zašla a odhalila mu, že je policistkou v utajení, která Webba vyšetřuje. Derrick jí řekl, že by se to jejich otci Tobiasovi nelíbilo, protože byl policistou zabitým v akci.

Poté co byl Preston nalezen zavražděn a jeho manželka Cassandra byla za jeho vraždu zatčena, Nova odevzdala svůj odznak a zbraň a odjela nadobro z New Yorku. Dle náznaků to vypadá, že to ona Webba zavraždila.

(Nova se svým bratrem, Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama