Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Brent Antonello (Jamie Whelan), Rick Gonzalez (Bobby Reyes), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová)

Dana Wheatleyová

Dana Wheatleyová

Dcera a nejstarší dítě Richarda Wheatleyho.

Sezóny 2
2021 - 2021

Dana Wheatleyová je dcera podnikatele a zločince Richarda Wheatleyho a jeho bývalé manželky Angely Wheatleyové. Ke své rodině je velmi loajální, a to hlavně ke svému otci, se kterým se často podílí na zločinech, včetně krádeže vakcín COVID-19. Spolu s otcem sdílí silnou nenávist k Elliotu Stablerovi.

Spolu s otcem a bratrem byla zatčena a obviněna z mnoha organizovaných zločinů. Nicméně se jí podařilo z vězení dostat a o Vánocích 2021 spolu s matkou vymysleli plán, jak hodit na Elliotova nejmladšího syna, Eliho, vraždu. To jim nakonec nevyšlo a Angela jí řekla, aby na čas ze země odjela.

Objevila se v dílech:

(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů