Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Brent Antonello (Jamie Whelan), Rick Gonzalez (Bobby Reyes), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová)

Pilar Wheatleyová

Pilar Wheatleyová

Nová manželka podnikatele Richarda Wheatleyho.

Sezóny 2
2021 - 2021

Pilar Wheatleyová je nová manželka podnikatele a zločince Richarda Wheatleyho. Je velmi naivní a nerozumí potížím, které její manžel řeší a je milá vůči Richardovým nepřátelům, např. vůči Manfredovi a neuvědomuje si, že jí pohrdá.

Velice Richarda miluje a dává mu spoustu své pozornosti, což rozčiluje jeho bývalou manželku Angelu. Pilar Angelu nesnáší a dost ji šikanuje, což se snaží zastavit i Richard.

Objevila se v dílech:

(Richard se svou novou manželkou Pilar na veřejnosti, Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů