Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Richard Wheatley jr.

Richard Wheatley jr.

Syn Richarda Wheatleyho a Angely.

Sezóny 2
2021 - 2022

Richard „Richie“ Wheatley, Jr. je syn Angely a podnikatele Richarda Wheatleyho. Se svou rodinou je velmi blízký a to hlavně s otcem, kterému je velmi loajální a ochotně se podílí na jeho zločinech. Oproti otci je ale mnohem víc horkokrevnější a nedokáže chladnokrevně zhodnotit všechny situace.

V klubu Seven Knights se seznámil se servírkou Ginou Cappelletti, která se mu ihned zalíbila. Začal s ní flirtovat a následně i chodit. To ale nevěděl, že Gina je policistkou, která dostala za úkol se dostat do domu Richarda Wheatleyho. Ten později její krytí zjistil a rozkázal Richiemu ji zabít. On sice neochotně to nakonec udělá.


Nakonec je spolu s otcem a sestrou zatčen. Během soudního řízení se dozví, že Richard zabil jeho dědečka, Manfrediho Sinatru. V hněvu se dohodne s Marcy Killers, aby Richarda zabili.

O několik měsíců později ho propustí na základě Richardova požadavku, když způsobí v celém městě blackout. Poté co ho k jeho otci dovedou, ho Richard zastřelí.

Objevil se v dílech:

(Richie se svým otcem, Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama