Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Angela Wheatleyová

Angela Wheatleyová

Učitelka na univerzitě a bývalá žena Richarda Wheatleyho.

Sezóny 2
2021 - 2022

Angela Wheatleyová je bývalá manželka podnikatele a zločineckého bosse Richarda Wheatleyho. Pracuje jako učitelka na Hudsonské univerzitě. S Richardem mají komplikovaný vztah a často se nepohodnou. Před Richardem měla s neznámým mužem prvního syna, Rafiqa, a později s Richardem dceru Danu a syna Richarda ml.

Detektiv Elliot Stabler se hned na začátku vyšetřování Richarda Wheatleyho seznámil s Angelou a postupně se dost sblížili. Nicméně vyšlo najevo, že to Angela stála za vraždou jeho manželky Kathy, protože jí Richard řekl, že to Elliot může za smrt jejího syna Rafiqa (přestože to on ho nechal zabít).


Angela po rozpletení pravdy byla klíčovým svědkem, díky němuž se Útvaru organizovaného zločinu nakonec podařilo Richarda dostat. Richard se nemohl nepomstít a nabídl Diegu Moralesovi dva miliony za její zabití.

Angela přežila Moralesův pokus jí pomocí jedu zabít. Nicméně to na ní nechalo zdravotní následky a trpěla i ztrátou paměti.

Těsně před Vánocemi v roce 2021 spolu s Danou přikázali sousedovi dívky jménem Mia Zabatinová, aby ji zabil, když vedle ní spal Eli Stabler (aby tak její vražda spadla na něj). Bylo ale odhaleno, že to Eli nespáchal. Když Stabler a Bellová přišli za ní a Danou je vyslýchat, Angela se stále chovala, jako kdyby měla problémy s pamětí. Po jejich odchodu řekla Daně, že by měla na čas odjet a nechat na Richardovi, aby se o Stablera postaral.

Poté co byl Richard znovu puštěn na svobodu, Dana se s ním znovu spřáhla a pomáhala mu v jeho plánech. Nicméně poté co měla pomoct Richardovi s útěkem v autě, ji zavolal Stabler a řekl jí, jestli ví, že Richard zabil její druhé dítě, Richieho. Angela se tedy rozhodla spáchat sebevraždu a spolu s exmanželem sjela z útesu. Její tělo bylo později nalezeno, ale Richardovo ne.

(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama