Brian Cassidy

Brian Cassidy

Vyšetřovatel pro státního návladního na Manhattenu, bývalý detektiv z newyorské policie, který pracoval u Útvaru pro zvláštní oběti a oddělení vnitřních záležitostí.

Sezóny 5
1999 - 2019

Brian Cassidy byl nejmladším a nejméně zkušeným členem okrsku. Většinou měl za partnera nejzkušenějšího člena týmu, Johna Munche. Cassidy se svědomitě učil od ostatních členů okrsku. I když není zrovna nejchytřejší, jeho nadšení do práce je velmi unikátní. Má velkou touhu dostat sexuální a dětské násilníky do vězení, ale chybí mu profesionální odstup nutný k šetření zvláštně odporných činů nebo zůstat objektivní vůči obětem a pachatelům. Kapitán Cragen si všimne, že Cassidy nedokáže zvládnout stres z vyšetřování a to hlavně u zločinů proti dětem a pomůže mu k přesunu do divize Narkotik.

V průběhu dalších let pomáhal i oddělení vnitřních záležitostí a nakonec se stal vyšetřovatelem pro státního návladního na Manhattenu.

(Cassidy v 20. řadě, Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Překlad

Epizoda S23E22: A Final Call At Forlini's Bar

K seriálu nejsou tvořeny české titulky. Pravidelně se vysílá na stanicích Novy s českým dabingem.

Naposledy byla nadabovaná dvacátá třetí řada.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama