Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Victor si najde nového kamaráda

Victor si najde nového kamaráda

Za tři měsíce se můžeme těšit na závěrečnou kapitolu příběhu Victora Salazara a jeho objevování své sexuality. Nyní jsme se dozvěděli o prvním hereckém přírůstku do třetí řady, který ztvární Victorova nového kamaráda.

4 0
6.3.2022

Ve třetí a poslední řadě se můžeme těšit na novou vedlejší postavu, kterou ztvární americký herec a tanečník Nico Greetham. Toho můžete znát například ze seriálu Power Rangers Ninja Steel, kde působil jako žlutý ninja strážce, nebo z loňské řady American Horror Story či z jedné epizody American Horror Stories. V našem seriálu se zhostí role Nicka, což bude Victorův nový kamarád, s nímž se seznámí v kostele.

V druhé sérii jsme mohli vidět, že se Victor a hlavně jeho matka Isabel potýkali s otázkou křesťanství a homosexuality a snažili se zjistit, jestli může fungovat jedno zároveň i s druhým. Isabel nakonec u svého dosavadního pastora podporu nenalezla a když si uvědomila, že Bůh bude jejího syna milovat ať už je jakékoliv sexuální orientace, rozhodla se k otci Lawrencovi už do kostela nechodit. Následně našla novou kongregaci, která podle všeho vítá všechny lidi a můžeme tedy hádat, že tam v třetí řadě Salazarovi skutečně zavítají a právě tam se Victor seznámí s Nickem. Že by snad byla postava Nicka rovněž homosexuální orientace a ukáže tak Victorovi, jak skloubit svou sexualitu s náboženským vyznáním?

(Nico – vpravo – ztvárnil v AHS: Double Feature Cala. Foto: FX)

Zdroj: Deadline

Jste zvědaví na postavu Nicka? Myslíte si, že bude také gay a možná i potenciálním romantickým partnerem Victora, Benjiho či Rahima?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama