Love, Victor (Já, Victor)
85/100 - 37×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

0 2
9.2.2022

Měsíc po premiéře druhé série jsme se dozvěděli, že se Love, Victor díky svému úspěchu na službě Hulu vrátí i se třetí sérií. Ta se pak počátkem listopadu začala natáčet. Nicméně nyní přichází pro fanoušky velká rána, neboť bylo oznámeno, že třetí řada bude pro tento seriál poslední. Je to překvapivé i z toho důvodu, že by se zaprvé dalo v příběhu pokračovat i dále, neboť materiálu je tam dost a také i z toho důvodu, že Victor a jeho spolužáci ani nedojdou na konec střední školy, jelikož jsou momentálně v polovině třetího ročníku a třetí série musí být logicky o té druhé polovině. Nová řada se na Hulu začne vysílat letos 15. června a bude složená pouze z osmi epizod, což je o dvě méně než v předešlých sériích.

A jak zní oficiální popis třetí série?

Victor se vydává na cestu sebeobjevování, a to nejen ohledně rozhodnutí, s kým chce být, ale především aby zjistil, kým chce být on sám. Jelikož je zapotřebí už uvažovat o plánech po střední škole, čelí Victor a jeho přátelé novým problémům, které musejí překonat, aby se co nejlépe rozhodli o svých budoucnostech.

(Vrátí se Victor k Benjimu, nebo si začne s Rahimem? Foto: Hulu)

Zdroj: Deadline

Mrzí vás, že bude třetí řada poslední a navíc ještě o trochu kratší?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E08: Brave

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky k prvním dvěma řadám zajistil @tominotomino a slovenské @Poolverine. Titulky ke třetí řadě vznikají už na službě Disney+.

Po zhlédnutí epizodu u nás i ohodnoťte.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama