Love, Victor Popis

Love, Victor

Love, Victor

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

Love, Victor je romantickým dramatem, ve kterém středoškolák Victor nastupuje na Creekwoodskou střední školu v naději, že zde konečně může být sám sebou a otevřeně mluvit o své sexualitě. Avšak sám ještě neví, jak to vlastně má, jestli se mu více líbí kluci nebo holky. Navíc se seznamuje s Benjim a Miou a k oběma chová city, ale není si jist, které z nich jsou silnější. Jaká cesta pro něj tedy bude ta správná?

Seriál Love, Victor je spin-offem filmu Love, Simon, který je založen na knize od spisovatelky Becky Albertalli a v kinech se objevil v roce 2018. V něm exceloval Nick Robinson jako Simon Spier, který před ostatními skrývá svou homosexuální orientaci a zároveň touží po nalezení lásky. Za vznikem nového seriálu stojí duo Isaac Aptaker a Elizabeth Berger a Nick Robinson u seriálu působí jako producent. Původně byl seriál vyvíjen pro službu Disney+, avšak nakonec se přesunul na sesterskou Hulu. Zde si svou premiéru odbyl 17. června 2020.


(Plakát k Victorově lovestory. Foto: Hulu)

Hlavní role v seriálu ztvárňují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

Hanbím sa zato že som si to pozrel

18.7.2020 | 14:42:02
valasek

Trošku mě mrzí to zakončení, ale i tak to bylo super.

webmaster
21.6.2020 | 18:46:36
Samuel-El

Seriál na oddych to je fajn, ale že by to bol niečo úžasné… to nie. Osobne sa mi to, ale páči viac ako Love, Simon.
Tiež dávam plus tomu, že sa tam nerieši len Salazarova orientácia a jeho objavenie sa, ale aj vývoj ostatných charakterov.
Dal bych tomu 75%… ale také tu nemáme a 80% je už moc… dávam 60%:D

19.6.2020 | 13:35:18

Stav titulků

Epizoda S02E10: Close Your Eyes

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky pro vás překládá: @tominotomino
Slovenské titulky překládá: @Poolverine

Po zhlédnutí epizodu u nás i ohodnoťte.

Nepřehlédněte

V druhé sérii můžeme očekávat dospělejší přístup k příběhu a uvidíme i Simonova otce

V druhé sérii můžeme očekávat dospělejší přístup k příběhu a uvidíme i Simonova otce

Jelikož druhá série vzniká přímo pod záštitou Hulu a ne Disney+, jako tomu bylo v případě první řady, mohou si tvůrci dovolit pojmout příběh vyzráleji a zařadit do něj témata pro dospělejší publikum. A abychom se dočkali dalšího propojení s filmem Love, Simon, můžeme se těšit na Simonova otce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás