Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Love, Victor

Love, Victor je romantickým dramatem, ve kterém středoškolák Victor nastupuje na Creekwoodskou střední školu v naději, že zde konečně může být sám sebou a otevřeně mluvit o své sexualitě. Avšak sám ještě neví, jak to vlastně má, jestli se mu více líbí kluci nebo holky. Navíc se seznamuje s Benjim a Miou a k oběma chová city, ale není si jist, které z nich jsou silnější. Jaká cesta pro něj tedy bude ta správná?

Seriál Love, Victor je spin-offem filmu Love, Simon, který je založen na knize od spisovatelky Becky Albertalli a v kinech se objevil v roce 2018. V něm exceloval Nick Robinson jako Simon Spier, který před ostatními skrývá svou homosexuální orientaci a zároveň touží po nalezení lásky. Za vznikem nového seriálu stojí duo Isaac Aptaker a Elizabeth Berger a Nick Robinson u seriálu působí jako producent. Původně byl seriál vyvíjen pro službu Disney+, avšak nakonec se přesunul na sesterskou Hulu. Zde si svou premiéru odbyl 17. června 2020.


(Plakát k Victorově lovestory. Foto: Hulu)

Hlavní role v seriálu ztvárňují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ilona89

Mě se seriál moc líbil. I když v třetí sérii mě to mě stval prubeh, jsem rada za to jak to skončilo. I když jak už jsem psala v komentáři posledního dílu, kdyby to více natahli aspoň o 2/3 díly, bylo by to lepší.

12.9.2023 | 23:06:49
mYsKoV

im gonna miss this show

22.6.2023 | 12:02:40
akashko12

Prvá séria bola skvelá, pekne prepojovala film s týmto seriálom. Druhá séria bola už o niečo slabšia ale stále to bolo dobré. Tretia zase klesla kvalitou, no našťastie to skončilo kým to ešte bolo ako tak fajn (škoda, že v tretej sérii už vôbec nevyužili postavy z filmu). Každopádne to pre mňa bola pekná oddychovka pri ktorej som vypol hlavu, takže tomu dávam 70% no prikloním sa k 80% kvôli brutálne skvelému a emočnému filmu <3.

redaktor
19.9.2022 | 21:32:49
Poolverine

UPDATE: Po skvelej prvej sérii, priemernej druhej sérii a zlej finálnej tretej sérii upravujem hodnotenie z 5 hviezdičiek na 4. Prvá séria mala skvelú atmosféru, zaujímavé postavy, dobrú hudbu, super vtipy, dobrú postupnosť. Druhá séria bola od tej prvej už kvalitovo horšia, ale stále bola zaujímavá. Finále druhej série bolo veľkým sklamaním. Tretia séria bola zlá. Príliš chaotická a dramatická. Každý tam bol s každým a nové postavy neboli ničím zaujímavé. Taktiež tam bolo množstvo nezmyselných scén a veľa nezmyselných konverzácii a divné správanie postáv. V tretej sérii sa už neobjavil nikto z filmu Love, Simon tak, ako to bolo v prvých dvoch sériách, čo je škoda. Je veľká škoda, že kvalita seriálu takto upadla. Keby tomu dali viac času, mohlo to byť skvelé ako prvá séria.

redaktor
16.6.2022 | 21:31:17
hyena

Hanbím sa zato že som si to pozrel

18.7.2020 | 14:42:02
valasek

Trošku mě mrzí to zakončení, ale i tak to bylo super.

webmaster
21.6.2020 | 18:46:36
Samuel-El

Seriál na oddych to je fajn, ale že by to bol niečo úžasné… to nie. Osobne sa mi to, ale páči viac ako Love, Simon.
Tiež dávam plus tomu, že sa tam nerieši len Salazarova orientácia a jeho objavenie sa, ale aj vývoj ostatných charakterov.
Dal bych tomu 75%… ale také tu nemáme a 80% je už moc… dávam 60%:D

19.6.2020 | 13:35:18

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama