Love, Victor Pilar Salazar

Pilar Salazar

Pilar Salazar

Victorova o rok mladší sestra, která není z života v novém městě nadšená.

Sezóny 1
2020 -

Pilar nese přestěhování se do Atlanty ze své rodiny nejhůře, jelikož toho za sebou hodně nechala – své přátelé a také svého kluka Erica, se kterým se snaží udržet vztah na dálku, ale není to tak snadné. Nastupuje do prvního ročníku na Creekwoodu, ale nedaří se jí zde nalézt nějaké kamarády, protože s ní nikdo nechce mít nic společného a navíc se jí posmívají. Jediné přátelé nalezne v kamarádech jejího bratra Victora, zejména v Mii a Felixovi. Co se týče rodinného života, nejlépe vychází s Victorem, protože se na něj vždycky může spolehnout a představuje pro ni něco stálého. Naopak to ale má se svými rodiči, především matkou Isabel, se kterou se častokrát kvůli něčemu nepohodnou. Přesto se ale mají rády, jen je jejich vztah komplikovaný. Svůj vzdor dává Pilar také najevo posloucháním hlasité hudby u sebe v pokoji. Mezi její oblíbené zpěvačky patří Billie Eilish.

Foto: Hulu


Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Poolverine

Páčila sa mi jej protivnosť a typické správanie teenagera. Keď išla na kávu s Felixom, tak si ho obľúbila a našla si prvého kamaráta po tom, čo odišli z Texasu. Ale jej postava mala nejaké chybičky, takže 90%.

překladatel
26.7.2020 | 20:54:10

Druhá série

Datum premiéry: 11. června
Počet epizod: 10 (všechny najednou)
Titulky: i novou řadu pro vás budeme překládat

Poznáme Felixovu mámu
Seznámíme se s Benjiho kamarádkou a novým gayem
Čeká nás dospělejší pojetí příběhu
Prvních šest fotografií

Nepřehlédněte

Do Creekwoodu se podíváme opět v červnu

Do Creekwoodu se podíváme opět v červnu

Dnes jsme se konečně dočkali oznámení data premiéry druhé série Love, Victor. Stejně jako tomu bylo u první řady, i ta druhá bude na Hulu vypuštěna v červnu. A co od nové série můžeme očekávat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás