Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Lucy

Lucy

Benjiho nejlepší kamarádka, která začne randit s Andrewem.

Sezóny 2
2021 - 2022

Když bylo Lucy devět let, zemřela jí její máma a ona se od té doby cítí trochu osaměle, jelikož její táta v ní pořád vidí její mámu, z čehož dostává deprese, a jeho nová manželka ji vůbec nemá ráda. Jediným světlem v jejím životě je Benji, který se stane jejím nejlepším kamarádem. Znají o sobě spoustu věcí, včetně různých tajemství. Poté, co se dá Benji dohromady s Victorem, si Lucy na začátku léta začne s Andrewem a společně si užívají po celé léto. Lucy vůbec nenapadlo, že by jejich vztah mohl přerůst v něco vážnějšího, obzvlášť když Andrew ani není její obvyklý typ protějšku, ale opak je pravdou a oni spolu chodí i s nástupem nového školního roku.

Netrvá však dlouho, než si povšimne, že něco malého probíhá i mezi Andrewem a Miou. Sice tvrdí, že jsou jen kamarádi, ale ona má jiný pocit. Nicméně si uvědomuje, že by jí na tom mělo něco vadit, ale není tomu tak. Že by jí přece jen na Andrewovi až tak nezáleželo a měla by své srdce nechat otevřené pro někoho jiného? A má tím někým být kluk, nebo nějaká dívka?

Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama