Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

S03E08: Brave

S03E08: Brave

Zimní karneval přivádí všechny postavy zpátky tam, kde jejich příběh započal. Zatímco přemýšlejí o svých plánech po střední škole, každý z nich se musí rozhodnout, s kým chce být a kam je jejich budoucnost může dovést.

15.6.2022
32 minut

Základní info:

Režie: Jason Ensler
Scénář: Isaac Aptaker & Elizabeth Berger

Hrají: Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Kevin Rahm (Charles Campbell), Nico Greetham (Nick), Tyler Lofton (Connor), Joshua Colley (Liam), Andy Richter (trenér Ford), Charlie Hall (Kieran), Aj Carr (Teddy),…


Hudba:

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ilona89

Bomba závěr , i když opravdu hrozne zrychlený. Dva / tri díly navíc by mi nevadily. Každopádně jsem spokojena jak to dopadlo ❤️

12.9.2023 | 22:50:43
valasek

Bylo to nádherné, jsem rád, že jsme se dočkali uzavřeného konce, byla to skvělá 3 sezonová jìzda. :)

webmaster
21.6.2022 | 20:18:20
tominotomino

Poslední díly sice byly trošku uspěchané (vzhledem k tomu, že se o zrušení dozvěděli v průběhu natáčení), ale jsem rád, že se jim to podařilo hezky zakončit. Protáhnout to alespoň o ty dva díly navíc by tomu nejspíš prospělo, ale jsem spokojený s tím, jak to celé dopadlo. Všechny postavy mi budou moc chybět, rád bych jejich příběh sledoval dál.

webmaster
17.6.2022 | 17:48:13

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama