Love, Victor Simon Spier

Simon Spier

Simon Spier

Hlavní hrdina filmu Love, Simon, který nyní studuje univerzitu v New Yorku a na kterého se Victor obrací pro pomoc.

Sezóny 2
2018 - 2020

Nám známý příběh Simona Spiera začal v posledním ročníku na střední škole. V té době nikdo nezná pravdu o jeho homosexuální orientaci a on to tak nechává, dokud nezjistí, že se nějaký další gay přiznal na školním webu Creek Secrets ke své orientaci pod přezdívkou Blue. Simon se pod svou vlastní přezdívkou Jacques s tímto klukem spojí a píšou si spolu emaily o svých pocitech, o tom, co mají rádi a o problémech, které zažívají. Tyto emaily se ale dostanou do rukou jednoho spolužáka, který začne Simona vydírat. Simonův svět se tak ocitá v ohrožení a on nechce, aby všechno prasklo, protože by tak mohl o Bluea přijít. Zároveň by ho ale chtěl moc poznat, a proto se snaží zjistit, kdo se za touto přezdívkou skutečně ukrývá. Na své cestě se však dočká jak zrady, opuštění či pocitů osamělosti, tak i přijetí a nalezení lásky.

Během událostí seriálu Love, Victor studuje Simon na Newyorské univerzitě společně se svým přítelem. Jednou ho zkontaktuje student z Creekwoodu jménem Victor, protože slyšel jeho příběh a žádá Simona o rady do svého života. Victor se totiž sám potýká s ujasněním si své sexuální orientace a nemá nikoho, s kým by o tom mohl mluvit, a proto se obrátil na Simona. Ten jeho žádosti vyhoví a když to Victor potřebuje, poskytne mu ve svých zprávách pomoc a podporu a kdyby to bylo opravdu potřeba, tak i vřelé objetí.


Foto: 20th Century Fox

Rodinní příslušníci:

  • Jack Spier (otec)
  • Emily Spier (matka)
  • Nora Spier (mladší sestra)
  • Alice Spier (starší sestra) – pouze v knize

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Poolverine

Z pár minút je ťažké hodnotiť. Ale keby chcel, mohol prísť skôr. :D

26.7.2020 | 21:01:01

Stav titulků

Epizoda S01E10: Spring Fling

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky pro vás překládá: @tominotomino
Slovenské titulky překládá: @Poolverine

Titulky by měly sedět na všechny dostupné verze.

Po zhlédnutí epizodu u nás i ohodnoťte.

Nepřehlédněte

Victorova lovestory bude pokračovat

Victorova lovestory bude pokračovat

Seriál Love, Victor se těší velkému úspěchu jak ve sledovanosti tak i na sociálních sítích a Hulu proto nemarní čas a oznamuje prodloužení pro desetidílnou druhou sérii. Těšíte se na další řadu? A co byste v ní rádi viděli?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás