Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Simon Spier

Simon Spier

Hlavní hrdina filmu Love, Simon, který nyní studuje univerzitu v New Yorku a na kterého se Victor obrací pro pomoc.

Sezóny 3
2018 - 2021

Nám známý příběh Simona Spiera začal v posledním ročníku na střední škole. V té době nikdo nezná pravdu o jeho homosexuální orientaci a on to tak nechává, dokud nezjistí, že se nějaký další gay přiznal na školním webu Creek Secrets ke své orientaci pod přezdívkou Blue. Simon se pod svou vlastní přezdívkou Jacques s tímto klukem spojí a píšou si spolu emaily o svých pocitech, o tom, co mají rádi a o problémech, které zažívají. Tyto emaily se ale dostanou do rukou jednoho spolužáka, který začne Simona vydírat. Simonův svět se tak ocitá v ohrožení a on nechce, aby všechno prasklo, protože by tak mohl o Bluea přijít. Zároveň by ho ale chtěl moc poznat, a proto se snaží zjistit, kdo se za touto přezdívkou skutečně ukrývá. Na své cestě se však dočká jak zrady, opuštění či pocitů osamělosti, tak i přijetí a nalezení lásky.

Během událostí seriálu Love, Victor studuje Simon na Newyorské univerzitě společně se svým přítelem. Jednou ho zkontaktuje student z Creekwoodu jménem Victor, protože slyšel jeho příběh a žádá Simona o rady do svého života. Victor se totiž sám potýká s ujasněním si své sexuální orientace a nemá nikoho, s kým by o tom mohl mluvit, a proto se obrátil na Simona. Ten jeho žádosti vyhoví a když to Victor potřebuje, poskytne mu ve svých zprávách pomoc a podporu a kdyby to bylo opravdu potřeba, tak i vřelé objetí.

Foto: 20th Century Fox

Rodinní příslušníci:

  • Jack Spier (otec)
  • Emily Spier (matka)
  • Nora Spier (mladší sestra)
  • Alice Spier (starší sestra) – pouze v knize

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Poolverine

Z pár minút je ťažké hodnotiť. Ale keby chcel, mohol prísť skôr. :D

redaktor
26.7.2020 | 21:01:01

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama