Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

S03E05: Lucas and Diego

S03E05: Lucas and Diego

Ve snaze posunout se dál od minulých vztahů se Victor vydává na nečekané dobrodružství. Po konfrontaci s Armandem a Isabel zažívají Felix a Pilar obtíže s udržením jejich vztahu. Nová informace přiměje Benjiho, aby zavzpomínal na svou minulost.

15.6.2022
24 minut

Základní info:

Režie: Randall Winston
Scénář: Debby Wolfe

Hrají: Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Anthony Turpel (Felix Westen), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Anthony Keyvan (Rahim), Kevin Rahm (Charles Campbell), Amy Pietz (Margaret Campbell), Eureka O'Hara (drag queen),…


Hudba:

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Konečně díl věnovaný předně Benjimu. Celkově je bezva, že se tahle série zaměřuje hodně na Benjiho, kterého jsme v minulých řadách viděli pořád jen skrze Victora, který si ho idealizoval, ale v této řadě dostává Benji další rozměry, když je v interakci i s jinými postavami a dokonce vidíme i nějaké části jeho očima.

webmaster
16.6.2022 | 14:06:03

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama