Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Harold Brooks

Harold Brooks

Miin otec, který je rektorem univerzity.

Sezóny 3
2020 - 2022

Harold Brooks je Miiným otcem, který je rektorem na nedaleké univerzitě. Kvůli práci a služebním cestám je častokrát mimo domov a Mia tak tráví spoustu času ve velkém domě sama. Jeho bývalá manželka a Miina matka už s nimi nežije, protože je před lety opustila. Harold později navázal několik nových vztahů, především s ženami, které nebyly věkově tak vzdálené od Mii a moc rozumu taktéž nepobraly, ale žádný z těchto vztahů nevydržel. To se však změnilo, když poznal při jedné služební cestě Veronicu, která je oproti předešlým přítelkyním starší a inteligentnější. A právě kvůli tomuto novému vztahu se Haroldova dcera obává, že už pro něj nebude tak důležitou osobou v jeho životě.

Foto: Hulu

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama