Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Veronica

Veronica

Nová přítelkyně Harolda Brookse.

Sezóny 3
2020 - 2022

Veronica je novou přítelkyní Harolda Brookse, který se s ní seznámil na své služební cestě v Paříži. Veronica řídí neziskovou organizaci s názvem Globální iniciativa pro podporu žen, která podporuje ženy v jejich ekonomických a sociálních iniciativách. Na milostný život zatím moc času neměla, protože svou práci dosud stavěla na první místo. Svůj přístup ale změnila po seznámení s Haroldem. Velmi se sblížili a proto bylo načase, aby se seznámila s jeho dcerou Miou. Veronica je z Mii nadšená, avšak ona má na ni jiný názor. Ne že by jí nebyla sympatická, ale Mia má prostě problém s přijetím jiných žen do rodiny po zkušenosti se svou pravou matkou. Veronica se přesto snaží k ní nějak najít cestu a doufá, že si jednoho dne budou blízké a stanou se skutečnou rodinou.

Foto: Hulu

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Poolverine

Bola milá.

redaktor
26.7.2020 | 21:03:44

Stav titulků

Epizoda S03E08: Brave

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky k prvním dvěma řadám zajistil @tominotomino a slovenské @Poolverine. Titulky ke třetí řadě vznikají už na službě Disney+.

Po zhlédnutí epizodu u nás i ohodnoťte.

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama