Lucifer
93/100 - 363×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S04E10: King of Hell?

S04E10: King of Hell?

Amenadiel chce odnést Charlieho do nebe. Démon Dromos, který posedl Kinleyho tělo vyvolá dalšího démona a společně zajdou za Luciferem a chtějí, aby se vrátil do Pekla a vládnul mu. Ten odmítá a Dromos přivolává další démony, kteří ohrožují město.

sk
8.5.2019
56 minut

Dromos unese Charlieho, chce z něj vychovat nového krále Pekla. Ella znovu najde víru v Boha a přesvědčí Dana, že by se měl oprostit od svého hněvu. Eve najde Dromose a rozhodne se ostatním pomoct. Spolu s Luciferem, Amenadielem, Maze a Chloe se vydají na záchrannou akci. Démonů je ale mnoho, takže Lucifer se musí přeměnit a poslat je zpět do Pekla. Amenadiel se rozhodne Charlieho vychovat na Zemi s Lindou, Eve zase odjet a najít samu sebe. Chloe konečně přijímá Luciferovu pravou tvář. Jemu ale dojde, že proroctví je skutečné a že jeho první láskou je Chloe. Poté, co Chloe políbí, se jeho démonská křídla změní opět na andělská. Aby všechny ochránil, odletí do Pekla, kde usedne na svůj trůn.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Remi91

Bylo asi bláhové čekat od finále nějaké výraznější akční vsuvky, ale chtěl jsem dostat pekelný nášup. Tohle byl jen slabý odvar.

20.6.2021 | 0:46:02
Aisa.Yameogo

tohle byl skvělý díl opravdu chudák Michael nebo jak se to dítě jmenuje a chudák Amenaidel a Linda ale na konec to dopadlo dobře.Eva se konečně vzpamatovlala ale zase chudák Maze noo tak snad si někoho najde.. ale konec byl nejlepší a smutný dojemný konečně mu Chloe řekla že ho miluje joo! ale Lucifer ji to ještě nějak neřekl:( jinak se těším na další sérii a epizodu :D

11.4.2021 | 18:18:58
vlasacek007

Naprostá dokonalost! Za mě naprosto nejlepší díl ze všech! Konečně se stalo to, co jsme všichni čekali 68 celých epizod. Výborný závěř série, který by už snad nemohl být lepší. Celá čtvrtá série byla naprostý strop, zvlášť oproti třetí. Netflix z toho udělal ještě větší bombu! Super! Bez váhání 100 %.

22.10.2020 | 18:55:03
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Eva měla fakt dobry plan ale dalo se čekat že plan nevyjde dokonale a jsem rad že nakonec přišla k rozumu a taky jsem nejdřiv myslel že Charlieho vzal Amenadiel do nebe a bitva mezi demony a Luciferovou stranou byla dobra hlavně jak se zjevil v prave podobě a všichni ho poslechli a to že odleti do pekla srovnat demony se dalo čekat ale je mi lito že opustil Chloe a ten jeho trun byl fakt obrovsky.

redaktor
15.10.2020 | 21:45:29
matoushr11

bomba!

25.9.2020 | 23:10:19
Milano33

Neskutočne strhujúca epizóda! Na chvíľu som si vážne myslel, že Amenadiel odniesol svojho vlastného syna do neba. Som rád, že sa nakoniec Eve pridala na správnu stranu, uvedomila si, že spravila chybu a snažila sa ju napraviť najlepšie ako len mohla. Tá epická akčná sekvencia bola naprosto spektakulárna. Bolo ohromujúce sledovať, ako si to rozdali s jednotlivými démonmi. Išlo o vskutku napínavú podívanu plnú adrenalínu. Veľmi krásna scéna bola tá medzi Eve a Maze, ich rozhovor slúžil ako krásne uzavretie toho, čo k sebe cítili a ako sa cez to preniesť ďalej. Ten koniec ma úplne dostal. Záverečné minúty boli neuveriteľne silné a emócie ma naplno pohltili. Vyznanie lásky a následná rozlúčka ma vážne dostala. Nemám slov. Prečo si musel Luci odísť :(? Lucifer sa vracia naspäť vládnuť peklu.

9.9.2020 | 0:54:15
MichalFingerhutOV

Posledních 5 minut této epizody jsem brečel jak malé děcko! Perfektní seriál! Luxusní zakončení série!:)

17.5.2020 | 20:33:08
Dragon94

Zkrácení počtu epizod na 10 seriálu rozhodně prospělo. Stejně tak i fakt, že tvůrci již nemusí epizody stříhat tak, aby se vlezli do 40 minut. Ještě taky to, že případ nemusí zabírat více jak 3/4 času. V této sérii to fakt bylo tak půl na půl.

Celou sérii jsem si parádně užil. To finále jsem sice čekal trošku lepší, ale to vůbec nevadí. Teď jen doufat, že to Netflix obnoví pro 5tou sérii.

10.5.2020 | 17:49:17
m3arek3

Ako tento serial odporúčam na 100%

27.4.2020 | 22:24:18
nereknu4f7

Pecka!

5.4.2020 | 13:32:36

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama