Lucifer
93/100 - 360×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

Eve

Eve

Luciferova první láska, která se vrátí na Zemi, aby s ním znovu navázala vztah.

Sezóny 3
2019 - 2021

Eve vytvořil Bůh pro Adama jako jeho druhou ženu, aby ho dostal pryč od té první, démona Lilith. Eve se ale seznámila s Luciferem, se kterým si užívala. Po své smrti se Adam a Eve dostali jako první lidé do Stříbrného města v Nebi. Tam Eve žila věky po Adamově boku a snažila se mu být dobrou ženou. On ale nikdy nezapomněl na Lilith, po které se mu stýskalo. Navíc se tu Eve nudila, a proto se rozhodla vrátit na Zemi (O, Ye Of Little Faith, Father). Utekla tedy z Nebe za Luciferem, se kterým chce znovu být.

Chloe je zklamaná z toho, jak se Lucifer chová, když je s Eve.

Lucifer je jejím návratem překvapený, zvlášť když je zapletená do vraždy, kterou s Chloe vyšetřují. Poté, co je vrah nalezen a Eve vyjádří svou touhu s ním zůstat, Lucifer jí ukáže svou ďábelskou tvář, načež ho Eve políbí. Lucifer s Eve si následující týdny užívají sex a Lucifer ji s sebou bere k vyšetřování vražd, což štve Chloe. Amenadiel je z jejího návratu také překvapený a poví jí, jak Lucifer zabil jejího syna Kaina. Eve mu však odpoví, že v Nebi viděla svého druhého syna Ábela a také Charlotte, takže Kain si to pravděpodobně zasloužil.

Eve žije s Luciferem a má na něj špatný vliv, kvůli čemuž on přestává mít zájem o své přátele, práci i terapii s Lindou. Lucifer se ale nakonec do práce vrátí, což Eve zklame. Skamarádí se s Maze a později Lucifera donutí, aby potrestal vraha, který unikl policii. Následně Lucifera přesvědčuje, aby trestal další zločince, nehledě na jejich vinu či nevinu. Chloe ale Lucifera dostane zpátky na zem.

Lucifer s Eve podlehne svému ďábelskému já.

Když se Lucifer dozví o proroctví, podle nějž má vztah s jeho první láskou přinést na Zemi zlo, rozejde se s ní. Ta to ale odmítá, proroctví nevěří. Vezme ji na terapii k Lindě, ale ta nedopadne podle jeho představ. Lucifer se začne chovat nesnesitelně, aby ji odradil, což se mu ale nedaří. Jejich vztah nakonec skončí poté, co mu Eve řekne, že ho má ráda, jaký je. On jí odpoví, že on ale tuhle svou část rád nemá a rozejde se s ní.

Eve se snaží, aby Lucifer žárlil na Maze.

Eve rozchod zlomí a nastěhuje se k Maze. Tráví s ní hodně času, aby Lucifer žárlil, což se ale nedaří. Maze se do Eve ale zamiluje. Ta poté pro Eve v Luxu zazpívá, aby jí vyznala lásku, ale Eve to pochopí tak, že jí chce pomoct získat zpět Lucifera. Žárlí na Chloe a pomocí fanatického otce Kinleyho jí ho chce odloudit jednou provždy. Ve víru událostí jsou na Zemi povoláni démoni, kteří začnou řádit a unesou Charlieho, syna Lindy a Amenadiela. Jelikož je to i Eveina vina, snaží se jim pomoct. Charlieho nakonec zachrání, ale po boji Eve odchází. Řekne Maze, že potřebuje najít sebe samu, políbí ji a odejde.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kunko

Najlepšia!

18.9.2021 | 16:43:15
Jiri007

Eve jsem měl rad hlavně proto jak si dokazala uživat a nehleděla na nasledky a potom jak se přidala k Maze a oženila se s ni tak jsem rad že ji vyšel nějaky vztah.

redaktor
14.9.2021 | 14:34:20
JaneyT

Eve jsem skoro v celé čtvrté řadě ráda neměla. Když jí to pomalu začínalo docházet, jak se začínala měnit, měla jsem ji radši. Přesto všechno mi občas i tak lezla krkem, ale k Maze se hodí dokonale. :D

21.6.2021 | 10:41:11
RagnarokCzD

Takový děcko v těle ženy … strašně žeru jak je ze všech a všeho nadšená. :3

V HIMYM by ji asi nazvali jéčivkou, ale u ní to nějak funguje místo aby to bylo otravný. :D

2.6.2021 | 11:53:57
Steve23x

100!

20.4.2021 | 21:25:45
Kothy

kocka :)

28.9.2020 | 15:53:30
Milano33

Veľmi sympatická postava, ihneď som si ju obľúbil. Je nádherná, okúzľujúca a trošku pojašená. S Luciferom jej to veľmi svedčalo.

24.9.2020 | 23:27:11

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama