Lucifer
93/100 - 363×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

Michael

Michael

Luciferův bratr, dvojče Michael, se odebere na Zem, aby tu zničil Luciferův vybudovaný život.

Sezóny 1
2020 - 2021

Když se Lucifer na konci čtvrté řady vrátil do Pekla, aby tam udělal pořádek, jeho bratr Michael se rozhodl zničit jeho život na Zemi. A protože jsou to dvojčata, celkem se mu to i dařilo.

Michael na svého bratra Lucifera vždycky žárlil. Vlastně Michael Lucifera navedl ke vzpouře proti Bohu, kvůli které byl nakonec Lucifer vykázán do Pekla. A teď, když si Lucifer zařídil celkem spokojený život na Zemi, tak na něj začal žárlit znova.

Amenadiel se vydal za Luciferem do Pekla, aby mu řekl, co se děje na Zemi. Lucifer se ihned vrátil zpět a Michaela konfrontoval a během jejich roztržky mu Lucifer udělal démonickým nožem jizvu přes celý obličej, aby si ho už nikdo s Michaelem nespletl.

(Lucifer udělá Michaelovi jizvu, aby si je už nikdo nespletl. Foto: Netlix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vlasacek007

Geniálně zahrané, ale.. Je to hnusnej hajzl, nesnáším ho. :D

13.9.2021 | 11:22:14
JaneyT

Michaela jsem fakt ráda neměla. Takový hajzlík, který prostě jenom manipuluje, aby bylo po jeho. Jsem ráda, že nakonec prohrál a před Lucíkem klobouk dolů. Já bych tento krok co udělal asi nedokázala. Obzvlášť pokud by mi takhle ublížil. :D

21.6.2021 | 10:49:28
CoRnDuCK

Otravný hovado.

15.6.2021 | 19:59:52
Stardos

Tom hraje Michala bravurně. Divák dokáže poznat, kdy hraje Luciho a kdy Michala

13.6.2021 | 23:47:08

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama