Lucifer
93/100 - 363×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

Chloe Decker

Chloe Decker

Detektiv losangeleské policie, matka Trixie. Má za parťáka civilního konzultanta Lucifera Morningstara.

Sezóny 6
2016 - 2021

Chloe je matkou samoživitelkou, stará se o dcerku Trixie, kterou má s bývalým manželem Danem. Snaží se být příkladnou policistkou, do života jí ovšem zasáhne osud v podobě Lucifera, který je fascinován tím, že je vůči jeho schopnostem imunní.

Chloe si ve svých nácti zahrála v kultovním snímku Tajemství horké vany, kde se ukázala nahoře bez. Díky tomu ji občas někdo pozná, což se jí v její pozici detektiva moc nelíbí. Brzy po natočení snímku byl zabit její otec policista a Chloe se rozhodla jít v jeho stopách. Její matka je herečkou a Lucifer, její velký fanoušek, jí nazval královnou levného osmdesátkového sci-fi. Krátce po nástupu k policii se zamilovala do svého seniornějšího kolegy, Dana Espinozy, jehož si vzala za manželka. Narodila se jim dcerka Beatrice, kterou oba zbožňují. Chloe s Danem začali žít po nějaké době odděleně, protože dával přednost práci před rodinou, až se nakonec rozvedli.

Lauren German jako Chloe Decker. Foto: FOX

Chloe je skvělým detektivem, má ráda pořádek, stojí nohama pevně na zemi a pracuje podle pravidel. Vytáčí ji Luciferův přístup k práci a jeho sexuální eskapády, kvůli kterým chodí věčně pozdě. V práci byla dlouho neoblíbená a nikdo s ní nechtěl pracovat, protože se vrtala v případě, při kterém byl zastřelen její kolega. Nakonec si ale získala respekt kolegů a je vysoce ceněným detektivem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Thomar11

Samozřejmě, že bez ní by ten seriál neměl smysl. Jenže i tak mě v určitých místech doslova vytáčela. Celou dobu ji Lucifer říká o tom, kdo je.. A je jasný, že jaký člověk by mu věřil. Spíš by ho měl za blázna. Najednou vyjde skutečnost najevo a ona se může pomalu po****. Další věc. Jak rychle se hodlala zasnoubit s Piercem/Kaineme mi prostě nesedělo. No jednoduše řečeno. Bez ní by seriál neměl správný grády, ale zároveň mi tam někdy vadí. Je to těžký… Proto 3 hvězdy. Takový průměr.

3.10.2022 | 0:01:45
Jiri007

Chloe jsem měl nejradši hlavně kvuli omu jak dokazala na šechno pohližet a že pomahala Luciferovi i po tom že zjistila že je dabel a taky že ho milovala a taky to byla pěkna ženska co si dokazala poradit se všim možnym.

redaktor
14.9.2021 | 14:23:42
JaneyT

Chloe mi byla od začátku příjemná i sympatická. I když občas měla své mouchy, ale kdo ne. Za tu její trpělivost, odvahu a že nikdy nic nevzdala a šla si za svým. I to, jak vždy podržela Lucifera, má můj obdiv. :)

21.6.2021 | 10:28:03
great99

serie 1–3 dokonala 4 slusna 5 děsiva… (to vaune tak zestarla za 2 roky? :-(

15.10.2020 | 14:43:43
sonulle

Já mám k ní neutrální vztah. Je to způsob jakým herečka hraje a tím jak se v průběhu seriálu její obličej začíná měnit k nepoznání. Ale jak já říkám, pokud si herečka chce vygumovat výraz z obličeje, je to jen její problém. Nepřijde mi hrozná, ani skvělá. Sexi ani škaredá. Vtipná ani nudná. Zajímavá ani nezajímavá. Prostě tam hraje Chloe, hlavní postavu, kterou jsem přijala jako důležitou pro děj. Ale pořád ji nějak nemůžu přijít na chuť.

23.9.2020 | 13:56:39
Milano33

Chloe mám rád, aj keď ku koncu som už nebol z nej taký nadšený ako zo začiatku. Jej herecký výkon nie je zlý, ale občas to proste nestačí. S Lucim sú skvelá dvojka, ich vzťah sa prelína celým seriálom. Páči sa mi, akým protikladom je voči Luciferovi. Jedného bez druhého si proste neviem predstaviť.

14.9.2020 | 23:24:37
olouch02

Přesně Magdalena888 to trefila, protipól Lucifera takže super.

26.7.2020 | 13:37:47
Magdalena888

protihráčka Lucifera, proto je na správném místě

26.6.2020 | 18:16:29
AnitkaO

Za mě tam teda horší herečku dát nemohli. Nebo spíš neherčku absolutně bez výrazu nebo vůbec nějakých emocí. A k postavě Lucifera se vůbec nehodí. Ale ten je naopak naprosto boží

2.8.2019 | 0:20:33
Tereza Nováková

Tuhle postavu úplně žeru, je mi dost sympatická a i ta herečka sama o sobě je super

5.5.2019 | 22:43:57

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama