Lucifer Chloe Decker

Chloe Decker

Chloe Decker

Detektiv losangeleské policie, matka Trixie. Má za parťáka civilního konzultanta Lucifera Morningstara.

Sezóny 6
2016 -

Chloe je matkou samoživitelkou, stará se o dcerku Trixie, kterou má s bývalým manželem Danem. Snaží se být příkladnou policistkou, do života jí ovšem zasáhne osud v podobě Lucifera, který je fascinován tím, že je vůči jeho schopnostem imunní.

Chloe si ve svých nácti zahrála v kultovním snímku Tajemství horké vany, kde se ukázala nahoře bez. Díky tomu ji občas někdo pozná, což se jí v její pozici detektiva moc nelíbí. Brzy po natočení snímku byl zabit její otec policista a Chloe se rozhodla jít v jeho stopách. Její matka je herečkou a Lucifer, její velký fanoušek, jí nazval královnou levného osmdesátkového sci-fi. Krátce po nástupu k policii se zamilovala do svého seniornějšího kolegy, Dana Espinozy, jehož si vzala za manželka. Narodila se jim dcerka Beatrice, kterou oba zbožňují. Chloe s Danem začali žít po nějaké době odděleně, protože dával přednost práci před rodinou, až se nakonec rozvedli.


Lauren German jako Chloe Decker. Foto: FOX

Chloe je skvělým detektivem, má ráda pořádek, stojí nohama pevně na zemi a pracuje podle pravidel. Vytáčí ji Luciferův přístup k práci a jeho sexuální eskapády, kvůli kterým chodí věčně pozdě. V práci byla dlouho neoblíbená a nikdo s ní nechtěl pracovat, protože se vrtala v případě, při kterém byl zastřelen její kolega. Nakonec si ale získala respekt kolegů a je vysoce ceněným detektivem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
great99

serie 1–3 dokonala 4 slusna 5 děsiva… (to vaune tak zestarla za 2 roky? :-(

15.10.2020 | 14:43:43
sonulle

Já mám k ní neutrální vztah. Je to způsob jakým herečka hraje a tím jak se v průběhu seriálu její obličej začíná měnit k nepoznání. Ale jak já říkám, pokud si herečka chce vygumovat výraz z obličeje, je to jen její problém. Nepřijde mi hrozná, ani skvělá. Sexi ani škaredá. Vtipná ani nudná. Zajímavá ani nezajímavá. Prostě tam hraje Chloe, hlavní postavu, kterou jsem přijala jako důležitou pro děj. Ale pořád ji nějak nemůžu přijít na chuť.

23.9.2020 | 13:56:39
Milano33

Chloe mám rád, aj keď ku koncu som už nebol z nej taký nadšený ako zo začiatku. Jej herecký výkon nie je zlý, ale občas to proste nestačí. S Lucim sú skvelá dvojka, ich vzťah sa prelína celým seriálom. Páči sa mi, akým protikladom je voči Luciferovi. Jedného bez druhého si proste neviem predstaviť.

14.9.2020 | 23:24:37
olouch02

Přesně Magdalena888 to trefila, protipól Lucifera takže super.

26.7.2020 | 13:37:47
Magdalena888

protihráčka Lucifera, proto je na správném místě

26.6.2020 | 18:16:29
AnitkaO

Za mě tam teda horší herečku dát nemohli. Nebo spíš neherčku absolutně bez výrazu nebo vůbec nějakých emocí. A k postavě Lucifera se vůbec nehodí. Ale ten je naopak naprosto boží

2.8.2019 | 0:20:33
Tereza Nováková

Tuhle postavu úplně žeru, je mi dost sympatická a i ta herečka sama o sobě je super

5.5.2019 | 22:43:57
Patrik717

Čím ďalej, tým krajšia. :)

26.1.2018 | 23:45:26
fantasy011

Je jiná než ostatní postavy, které jsem doposud viděla a tím mi přijde originální a sympatická. :)

29.8.2017 | 19:13:27
KaraSnowAllen

Dá se to s ní snášet, ale nemám jí ráda, není mi vůbec sympatická, nejlepší první dojem neudělala a nějak mi nesedí k Luciferovi, já tam tu chemii nevidím. Dá se, ale pokud by tam vůbec nebyla a Maze byla na jejím místě(nebo nově Ella), určitě by se mi to sledovalo lépe. ;) Nechápu, co na ní Lucík vidí, je to tuctovka. Herečka sama o sobě nepříjemná.

4.5.2017 | 10:28:47

Budoucnost Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

O šesté řadě Lucifera se jednalo už hodně dlouho a když se konečně i Tom Ellis dohodl na pro něj vyhovujících podmínkách, čekalo se, že oznámení šesté série je na spadnutí. K tomu ale došlo až dnes zároveň s dovětkem, že šestá řada bude tou opravdu poslední. Máte z pokračování radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Reklama

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás