Lucifer
93/100 - 363×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

Bůh

Bůh

Všemohoucí Bůh se vrací na Zem, aby urovnal spory svých dětí- Lucifera, Michaela a Amenadiela.

Sezóny 1
2021 - 2021

Bůh se snaží na Zemi více porozumět svým dětem. Ačkoliv Michaela posílá zpět do nebe, tak se snaží trávit více času s Luciferem a Amenadielem. Také je velmi rád za svého vnuka Charlieho, kterého má Amenadiel s doktorkou Lindou.

Bůh je ale konfrontován s Luciferovými blízkými, kteří ho označí za špatného otce. Lucifer si navíc myslí, že je, své děti, nemiluje a nikdy nemiloval.

(Lucifer a Bůh nemají mezi sebou moc blízký vztah. Foto: Netflix)

Bůh je přesvědčený, že už svou práci nezvládá a rozhodne se předat svou pozici jednomu ze svých dětí. Ještě než nadobro odejde, přizná Bůh Luciferovi, že opravdu nebyl dobrým otcem, ale i přese všechno ho miluje a je hrdý na to, čím se stal.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Skvělý charakter. Jsem ráda, že si své chyby uvědomil a Luciferovi se omluvil a přiznal své chyby. Nejlepší díl s ním byl, jak se zpívalo a tančilo. :D I on dokázal, že mi u něho ukápla slza. :)

21.6.2021 | 10:44:24
CoRnDuCK

Úžasný výběr herce. Části s ním nejlepší v páté řadě.

15.6.2021 | 19:59:42

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama