Lucifer
93/100 - 363×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S01E13: Take Me Back To Hell

S01E13: Take Me Back To Hell

Lucifer musí vyřešit nezáviděníhodnou situaci s obviněním z vraždy a zároveň dostat Malcolma. V honu za ním získá spojence, ať už očekávané či ne. Odvede ho nakonec Amenadiel do Pekla?

sk
25.4.2016
3 890 000
45 minut

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Lucifer zmizel všem před očima a spojil se s bratrem a jejich spoluprace byla dobra a hlavně jak šli za Lindou a potom jak vyřidili ty chlapi a Maze taky neměla chybu jak mu pomohla a ten konec s Malcolmem se dal čekat ale že mu Lucifer vyfouknul minci jsem nečekal a jsem zvědav co bude ted s Danem a taky jsem zvědav na matku Lucifera.

redaktor
10.10.2020 | 18:19:46
Remi91

Vybalancovaná tečka za velmi silnou první sezónou. Lucifer má skvělé zvládnutý scénář a výborné herce, kteří mezi sebou mají tu správnou chemii.

12.9.2020 | 23:00:18
Milano33

Senzačné zakončenie 1. série! Táto epizóda oplývala neskutočnou dávkou napätia. Vážne som nečakal, že sa z tejto zábavnej podívanej vykľuje tak spletitý a komplexný príbeh, ktorý každú chvíľu dokázal niečím novým prekvapiť a zvratov bolo tiež prekvapivo požehnane. Situácia bola dosť vypätá až do samého konca. Toto finále je do neba volajúci dôkaz, že tento seriál sa dať brať vážne a nie je to iba komédia. A prevedenie pekla bolo vskutku vizuálne pôsobivé. Na začiatku sme sa ocitli tam, kde sme minule skončili. Lucifer našťastie unikol zatknutiu vďaka pomoci jeho brata. Lucifer a Amenadiel sú skvelá dvojka a ich spolupráca bola božia. Najmä kvôli tomu epickému súboju. Dan sa napokon zachoval správne, aby dokázal Luciho nevinu. Chloe si to urovnala s Lucim. A Malcolm dostal, čo si zaslúžil.

13.8.2020 | 21:58:42
Rousie

Proč mi někdo už dřív neřekl, že je Lucifer tak zábavný seriál? :D Nevadí, aspoň mám teď na chvíli o zábavu postaráno. :D :)

23.1.2018 | 18:35:18
keyzar

Perfektní zakončení série! :)

5.11.2016 | 0:56:32
nikinek

Perfektní díl, který zajistil zápletku a další tajnosti do dalších epizod, které budou doufám co nejdříve. Lépe, s větší tajností, tato série nemohla skončit. Těším se na ztvárnění Luciferovi „matky“. Jestli to pojmou jako jeho opravodovu matku, nebo jako pojmenování další postavy, která ve skutečnosti jeho „matka“ není. Dávám 100% protože Luciferův výkon byl, jako vždy, nepřekonatelný. Ostatní výkony jsou taky výborné, ale Lucifer je prostě Lucifer :)

3.5.2016 | 19:39:45
Waydewey

Matka lucifera ? To je otázka, kterou si všichni kladou.Někteří dokonce argumentují biblickými „fakty“ že lucifer matku mít nemůže..Ale co když to není matka jiný andělů ale pouze lucifera? Že by se na někoho upnul v pekle ? Co když tvůrci jen použili slovo mum/mom pro zakrytí nějakého démona .. Například Mammona ? Myslím si že tenhle díl vrací lucifera zpět na scénu a doufám že hlouposti o smrtelnosti pána pekel se už nebudou opakovat. Podle mě jeden z nejlepších dílu série.

1.5.2016 | 22:12:34
Oju

čakal som viac, myslím si, že boli aj lepšie epizódy, a toto som mŕtvy a potom zase nie mi už ide hore krkom, ale pekné zakončenie a cliffhanger na záver, teším sa na 2. sériu, stačilo by 13 dielov ako v prvej…

1.5.2016 | 16:54:55
Chypsule

Ja se nemuzu dockat dalsi epizody :) necekala bych je by mama zdrhla z pekla :D sem zvedava jak to dopadne

30.4.2016 | 23:39:28
fanta2pomeranc

Konec dobrý – Takže přece jen je někde Hospodyně?… :D

30.4.2016 | 11:10:12

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama